Aktualności

powrót do aktualności

NOWE planszowe – nowości wydawnicze 7–13 września

2020-09-11 | Nowość 

W tym tygodniu działo się mniej, ale i tak znajdziecie coś dla siebie!


Seria IQ Fitness
Chcecie poćwiczyć swój umysł? Wydawnictwo Albi zaprezentowało nową serię gier logicznych. Każdy znajdzie coś ciekawego. Szyfry, matematyka, rebusy i inne. Wygląda to pięknie, jest grywalne, nowoczesne i rozwijające. Wspaniała zabawa edukacyjna!


Jungle Speed Eco
Wydawnictwo Rebel zaprezentowało coś nietypowego. Jungle Speed to znana gra imprezowa, w której liczy się refleks i spostrzegawczość. Wersja Eco zrobiona jest z samych certyfikowanych materiałów pochodzących z recyklingu. Warto walczyć o naszą planetę!


Barrage
Wielka planszówka od wydawnictwa Portal Games. Maksymalnie 4 graczy powalczy o dominację ekonomiczną w klimatach z początku XX w. Barrage wygląda olśniewająco! Piękne grafiki, olbrzymia zawartość i naprawdę sporo kombinowania. Grę polecamy bardziej zaawansowanym graczom i nie będą oni zawiedzeni.


7 cudów świata (nowa edycja)
Nadszedł ten dzień i doczekaliśmy się premiery odświeżonej wersji 7 cudów świata. Gra ma już 10 lat (!), więc czas najwyższy na lekką renowację. Zunifikowano wielkość pudełek, dopasowano grafiki i ujednolicono zasady. Prezentuje się to wybornie i kusi nawet posiadaczy starej edycji. Niestety w tym tygodniu premierę miała tylko podstawka oraz dodatek Miasta. Armada i Liderzy są opóźnieni.


7 cudów świata: Miasta (nowa edycja) (gra planszowa)