O NAS

Muve.pl to nowoczesny sklep internetowy dla wszystkich entuzjastów rozrywki, zarówno cyfrowej, jak i tej bez prądu. Znajdziesz u nas bogatą ofertę gier wideo na różne platformy oraz produkty DIGITAL, w tym doładowania i karty pre-paid. Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy w grudniu 2011 r. usługę cyfrowej dystrybucji gier na PC i MAC, i do dziś jesteśmy lokalnym liderem w tej kategorii.  

 

 

To jednak nie wszystko! Ciągle się rozwijamy i w Muve.pl odnajdziesz olbrzymią ilość gier planszowych, karcianych, zręcznościowych, figurkowych, paragrafowych, fabularnych i nie tylko. Non stop aktualizujemy nasz sklep o najnowsze premiery, zapowiedzi i dodruki. Wciąż poszerzamy naszą ofertę o rozmaite zabawki, puzzle, układanki, lalki i wszystko, co wywołuje uśmiech na twarzach naszych klientów. Nasz katalog to także kilkadziesiąt tysięcy książek z różnych kategorii. Wszystko po to, aby dostarczyć rozrywkę, pasję, hobby i edukację do Twojego domu!  

 

  

W Muve.pl znajdziesz: 

  

  • Cykliczne promocje – Zimobranie, Wiosnobranie i Latobranie z setkami gier wideo przecenionymi o 50-70%. Przeceny te weszły na stałe do kalendarza naszych klientów. Oprócz tego organizujemy planszówkowe wyprzedaże z okazji Black Friday, świąt Bożego Narodzenia, Dnia Dziecka, Walentynek itp. 


  • Darmowa dostawa – sprawdź nasze aktualne warunki darmowej dostawy na karcie produktu lub w zakładce Darmodostawa


  • Pomoc techniczna – dostępna pod mailem [email protected], telefonem 22 625 00 69 lub na naszych fanpage’ach: Muve.pl i Muve Smile. Błyskawicznie odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia. 


  • Społeczność – chcesz porozmawiać o grach i rozrywce? No to jesteś w odpowiednim miejscu! Podyskutujemy z Tobą na Facebooku, Instagramie i YouTube. Oglądaj nasze streamy, unboxingi, testy gier i wiele więcej. W zakładce Aktualności znajdziesz także rozmaite artykuły, przeglądy nowości i recenzje. Zapraszamy do świata rozrywki!