O nas

Muve.pl to nowoczesny sklep internetowy dla wszystkich entuzjastów cyfrowej rozrywki. Znajdziesz u nas bogatą ofertę cyfrowych gier komputerowych na różne platformy oraz produkty DIGITAL, w tym doładowania i karty pre-paid. Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy w grudniu 2011 r. usługę cyfrowej dystrybucji gier na PC i MAC, i do dziś jesteśmy lokalnym liderem w tej kategorii. Działamy od ponad 10 lat, a nasz sklep ciągle się rozwija. To wszystko dzięki Wam. Dziękujemy!

 

W Muve.pl znajdziesz: 

  

  • Cykliczne promocje – Zimobranie, Wiosnobranie i Latobranie z setkami gier wideo przecenionymi o 50-70%. Przeceny te weszły na stałe do kalendarza naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby co tydzień oferować promocje na najnowsze gry komputerowe. Pamiętaj, aby do nas zaglądać!
  • Olbrzymi wybór doładowań - wkrocz do świata filmu z kartami Netflix, TVN Player czy Canal+ Online. Kup kartę podarunkową do sklepów takich jak Empik, adidas lub Zalando. Doładuj swoje wirtualne konto Playstation, Xbox, a także Nintendo. Wszystko w jednym miejscu. Legalnie. Z oficjalnej, polskiej dystrybucji.
  • Pomoc techniczna – dostępna pod mailem [email protected], telefonem 22 625 00 69 lub na naszym fanpage'u na Facebooku: muve.pl. Błyskawicznie odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia. 
  • Społeczność – chcesz porozmawiać o grach i rozrywce? No to jesteś w odpowiednim miejscu! Podyskutujemy z Tobą na Facebooku, Instagramie, Twitterze i YouTube. Oglądaj nasze streamy, unboxingi, testy gier i wiele więcej. W zakładce Aktualności znajdziesz także rozmaite artykuły, przeglądy nowości i recenzje. Zapraszamy do świata rozrywki!