O Nas

Muve.pl to nowoczesny sklep dla graczy i entuzjastów cyfrowej rozrywki. W naszej ofercie znajdują się gry na wszystkie platformy, sprzęt i gadżety dla graczy oraz szeroka kolekcja ebooków, audiobooków i poradników do gier. Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy w grudniu 2011 usługę cyfrowej dystrybucji gier na PC i MAC i do dziś jesteśmy lokalnym liderem w tej kategorii. Nasza oferta obejmuje już ponad 2000 tytułów gier i prawie 30 000 pozycji książkowych.


W Muve.pl znajdziesz:

Świetne promocje – Zimobranie, Wiosnobranie i Latobranie z setkami gier przecenionymi o 50-70% na stałe weszły do kalendarzy graczy.

Program lojalnościowy Kompania – część wydanych u nas pieniędzy można wykorzystać jako zniżki przy kolejnych zakupach lub wymienić na którąś z nagród oferowanych w programie.

Darmodostawa – każde opłacone z góry zamówienie dostarczamy gratis, przy wyborze Paczki w Ruchu jako sposobu wysyłki.

Pomoc techniczna – dostępna pod mailem, telefonem, www oraz przez Facebooka. Błyskawicznie odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia.

Społeczność – chcecie porozmawiać o grach? No to jesteście w odpowiednim miejscu. Gadamy z Wami na Facebooku, forum, youtube i Google+.