Jak pobrać produkt cyfrowy?

Jak pobrać grę dostępną drogą cyfrową?

 

Pobranie gry dostępnej drogą cyfrową jest bardzo proste! Na adres mailowy, który podałeś podczas rejestracji otrzymasz maila z potwierdzeniem realizacji zamówienia. W mailu tym dostępny będzie link umożliwiający pobranie Muve Downloadera – niewielkiej aplikacji, która pozwoli na pobranie gry.

Aplikację Muve Downloader możecie Państwo również pobrać bezpośrednio stąd

 

W mailu, o którym mowa powyżej dostępny będzie także klucz aktywacyjny do gry, o ile jest wymagany (informację o zabezpieczeniu gry znajdziesz na karcie produktu gry).

 

W sytuacji, kiedy gra zabezpieczona jest kluczem STEAM może zdarzyć się sytuacja, że gra nie będzie dostępna do pobrania w muve downloaderze. W takiej sytuacji wystarczy, że zakupiony klucz zarejestrujesz na platformie Steam. Informację o tym jak taki klucz zarejestrować znajdziesz w mailu, w którym otrzymałeś ten klucz.

 

 

 

Jak pobrać książkę dostępną drogą cyfrową?

 

Aby pobrać grę dostępną drogą cyfrową należy kliknąć w link w mailu z potwierdzeniem realizacji zamówienia. Książka zostanie pobrana bezpośrednio na twój komputer.

 

Wszystkie zakupione książki widoczne są także w Bibliotece w zakładce Moje Konto. Możesz je pobrać dowolną ilość razy.

 

Jeżeli zakupiłeś książkę w formacie.epub, .mobi lub .pdf to możesz ją pobrać we wszystkich dostępnych w naszym sklepie formatach (nie dotyczy to formatu .mp3)

 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej pod adresem [email protected]