Dostępność produktu

Na każdej karcie produktu podana jest informacja o dostępności produktu. Wyrózniamy nastepujące dostepności:


  • Dostępny zwykle w 24 godziny
  • Dostępność: 3-5 dni roboczych
  • Dostępność: ok. 7 dni roboczych
  • Dostępność: 7-14 dni roboczych
  • Wysyłka po premierze
  • Zamówienie specjalne
  • Produkt niedostępny

 

Dostępny zwykle w 24 godziny - produkt, który znajduje się na naszym magazynie i powinien zostać wysłany niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Jeżeli produkt zostanie zamówiony po południu powinien zostać wysłany następnego dnia roboczego. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć ewentualny czas potrzebny na dostawę przez kuriera (zwykle 1 dzień).


Dostępność: 3-5 dni - produkt nie znajduje się w naszym magazynie - czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu do naszego magazynu  to 3 do 5 dni roboczych. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć ewentualny czas potrzebny na dostawę przez kuriera (zwykle 1 dzień).

 

Dostępność: ok. 7 dni roboczych - produkt nie znajduje się w naszym magazynie - czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu do naszego magazynu to ok. 7 dni roboczych. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć ewentualny czas potrzebny na dostawę przez kuriera (zwykle 1 dzień).


Dostępność: 7-14 dni - produkt nie znajduje się w naszym magazynie - czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu do naszego magazynu, to 7 do 14 dni roboczych. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć ewentualny czas potrzebny na dostawę gry przez kuriera (zwykle 1 dzień).


Dostępność: Pre-order (zamówienie przedpremierowe) - produkt, który nie miał jeszcze swojej premiery. Na stronie podana jest przewidywana data premiery produktu.

 

!Jeśli zamówiony towar zawiera taki status,  wysyłka zamówienia (wszystkich zamówionych produktów) następuję w momencie premiery tego produktu.


!Dokładamy wszelkich starań aby gra zamówiona w pre-orderze maksymalnie w dniu premiery znalazła się pod adresem wskazanym w formularzu dostawy.


Zamówienie Specjalne - produkt sprowadzany na życzenie Klienta (procedura zakupu/płatności/dostawy ustalana jest indywidualnie)


Produkt Niedostępny - produkt niedostępny w naszym magazynie. Nie posiadamy żadnych informacji na temat terminu ponownej dostępności.