Aktualności

zu & berry

powrót do aktualności

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami - produkty Zu & Berry idealnie nadadzą się na prezent

2019-05-14 | Nowość 

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, jeżeli jeszcze nie macie pomysłu na fajny i miły prezent dla swojej pociechy, a chcielibyście połączyć miłe z pożytecznym, produkty Zu & Berry będą idealne!

Widzę kształty czy Co mnie otacza to produkty, które w prosty i przystępny sposób będą mogły pomóc Twojemu dziecku w poznawaniu otaczającego je świata. Silne kontrasty i barwy przyciągną wzrok Twojej pociechy i wprowadzą je w nasz barwny świat.

Poznaję zwierzęta czy Czyste brudne to produkty dla nieco starszych dzieciaków, które dopiero odkrywają świat i swoje emocje. Dzięki nim będą mogły nazwać zwierzaki czy poznać kiedy się złoszczą, a kiedy są radosne.

Poznaję literki czy Poznaję cyferki to produkty dla nieco starszych dzieciaków, które właśnie rozpoczynają swoją przygodę w przedszkolu! Razem z nimi możesz przeżywać niezwykłą wędrówkę po świecie literek i cyferek.

Starszaki zdecydowanie ucieszą się z takiej gry karcianej jak Rycerze i rabusie czy Karina zagadek. Dzięki nim nauczą się logicznego myślenia i doskonale będą się przy tym bawić! Wszystkie te produkty możecie już teraz zamówić na muve.pl! Szczegóły znajdziecie pod tym adresem.