Aktualności

powrót do aktualności

Zombie KIDZ. Ewolucja – Zombie na szkolnym korytarzu

2020-04-01 | Zapowiedź 

Ruszyliśmy z preorderami na najnowszą grę rodzinną – Zombie KIDZ. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę dobrze!


Zapraszamy do składania zamówień! Premiera już 15 kwietnia!


FoxGames w tym miesiącu zaskakuje nas nietypową grą planszową. Zombie KIDZ Ewolucja to kolorowa planszówka dla całej rodziny. Dostosowana dla dzieci od 7 roku życia, stawia Was przed nietypową sytuacją. Zombie atakują Waszą szkołę! Wcielcie się w uczniów, którzy tylko czekali na taki obrót spraw i powstrzymajcie apokalipsę.

Chodzące trupy wdzierają się do różnych klas. Z łatwością pokonacie jednego lub dwa, ale 3 to już za dużo. Wtedy trzeba zamknąć drzwi i pogodzić się z porażką. Jeśli zdążycie oczyścić salę lekcyjną, możecie zablokować wejście z drugiej strony. Zablokujcie takie 4, a wygracie! Walka jest naprawdę przyjemna, a szata graficzna barwna i zabawna. Proste mechaniki przyciągną dzieci do stołu, ale nawet dorośli będą bawić się przednio z Zombie KIDZ.

Jest jeszcze jeden element, który wyróżnia Ewolucję. To gra z mechaniką postępu. Z każdą rozgrywką dodajecie naklejkę na specjalnej mapie. Co kilka rozgrywek odblokowujecie coś ekstra! Co dokładnie? Tego nie możemy zdradzić, ale z pewnością pojawią się twardsi wrogowie, super moce i wiele więcej. Dołóżcie do tego wyzwania, różne cele misji i wychodzi nam niezwykle interesująca gra planszowa. Z pewnością warto do niej wracać – jest szybka, przyjemna i wciągająca!

Uwaga!! Zombie!!


Zombie KIDZ. Ewolucja