Aktualności

zloto_420

powrót do aktualności

Zbieracie złoto w Kompanii Muve? Przeczytajcie tę informację - to ważne.

2017-03-07 | Nowość 

Kochani, mija już ponad rok od zmian, które wprowadziliśmy w systemie punktów Kompanii. Dajcie nam znać, co podoba Wam się w naszym programie lojalnościowym najbardziej, a co wymaga jeszcze wg Was poprawy. To dla nas bardzo cenny feedback, który pozwoli nam rozwijać naszą platformę w odpowiednim kierunku. Przypominamy również o terminie ważności punktów złota. Pamiętajcie, że zgodnie z regulaminem Kompanii każdy punkt złota jest ważny przez rok. Po upływie tego czasu paczka z przeterminowanym złotem zostanie usunięta. Pierwszy termin kasacji przedawnionych punktów przypada na 31 marca 2017 roku i co kwartał proces będzie się powtarzać.

Specjalnie w tym celu stworzyliśmy mechanizm, który poinformuje Was o punktach starszych niż rok. Informację o przeterminowanym złocie możecie zobaczyć na stronie głównej sklepu, a wkrótce również na karcie gracza Kompanii. Gdyby coś nie było jasne, piszcie w komentarzach pod postem. Odpiszemy.

Postaramy się, aby do końca marca nie zabrakło okazji na wydanie zaległych punktów. Bądźcie czujni i wypatrujcie gorących promocji - również tych największych, sezonowych. Wiecie na pewno o czym mowa :)
złoto