Aktualności

powrót do aktualności

Zapowiedź MUVE. Talisman: Magia i Miecz – szykujcie się na dodruk kolejnej porcji dodatków!

2020-02-14 | Zapowiedź 

Galakta zapowiedziała dodruk kolejnych 4 rozszerzeń do Talismanu. Wszystkie możecie zamówić w muve.pl!


Bez zbędnych szczegółów: trzecia fala dodatków wyląduje w magazynie już w marcu. O jakich rozszerzeniach mowa?


Talisman: Magia i Miecz - Kataklizm


  


Chyba największy potwór z całej czwórki. Zupełnie nowa mapa, MNÓSTWO zawartości i fabuła kręcąca się wokół przysłowiowego „końca”. Miło, nieprawdaż? Nowe karty, mechaniki, figurki(!), potwory i Poszukiwacze. Rozgrywka przybierze nieco apokaliptycznych klimatów, ale chyba wszyscy na to czekaliśmy. Kataklizm namieszał w świecie Talismanu, a Wy macie teraz szansę, aby nadrobić zaległości.


Talisman: Magia i Miecz - LasKolejny „potwór” Magii i Miecza. W tym dodatku udajecie się do magicznego lasu, rządzonego przez skłóconych monarchów. Nie sądźcie jednak, że przejdziecie szlak bez problemów. W tym lesie nie lubi się intruzów i szybko poczujecie to na własnej skórze. Będzie gęsto, magicznie i zwierzęco. Dodatek jest wielki i wprowadza nową planszę, wiec na spokojnie ukradnie Wam trochę godzin. Miłośnicy Talismanu i takich klimatów mogą brać w ciemno.


Talisman: Magia i Miecz - Kraina OgniaJedno z tych mniejszych rozszerzeń, ale jakże ciekawe. Wyobraźcie sobie, że z ognistej krainy podziemi wychodzą nagle ifryty i pragną spalić cały świat. Wraz z nimi idą inne piekielne bestie i nagle temperatura robi się niepokojąco wysoka. Wyobraźnia działa? No to BUUM! Kraina ognia jest dokładnie tym, o czym myślicie. Świetne nowe karty, Poszukiwacze i mechanika Spalonej Ziemi. Będzie gorąco!


Talisman: Magia i Miecz - ZwiastunPobawmy się w wieszczy – liczne omeny na niebie i ziemi wskazują na nadejście apokalipsy. Zwiastun to trochę wróżbiarski dodatek, który zwala na głowę Poszukiwaczy mniejsze i większe „objawy” nadchodzącego końca. Wasze zadanie? Proste! Powstrzymać Apokalipsę. Zwiastun to sporo zawartości, karty proroka, złe omeny i bardzo złe wydarzenia. Zjawiska atmosferyczne - lekko mówiąc - nie będą Wam sprzyjać, a wszelakie demony wyjdą spod ziemi myśląc, że tu jest ich miejsce. Bądźcie tak dobrzy, zamówcie dodatek i pokażcie im, że się mylą!


Marzec zapowiada się niezwykle przyzwoicie, a fani Talismanu mają na co czekać. Jeśli kiedyś nie dorwaliście tych rozszerzeń, to czym prędzej złóżcie zamówienie przedpremierowe. Nakład może się szybko rozejść. Magia i Miecz!