Aktualności

powrót do aktualności

Zapowiedź MUVE. Powalczymy pod sztandarem SPQR w grze Osadnicy Królestwa Północy. Sztandary Rzymu

2020-01-21 | Zapowiedź 

Portal Games zapowiedziało drugi dodatek do cenionych Królestw Północy.


Zapraszamy do składania zamówień!


Jeśli mało Wam Osadników, to do niezwykle bajkowej podserii Królestwa Północy, zmierza właśnie drugi dodatek. W podstawce badaliśmy klimaty nordyckie, następnie statki zabrały nas do egzotycznej Japonii, a teraz wejdziemy w sam środek wojny domowej w Cesarstwie Rzymskim. Przygotujcie się na grę pełną walk w Koloseum, legionistów i spisków rodów patrycjuszy. Szykuje się naprawdę solidny dodatek! Co o nim wiemy?
Premierę zaplanowano na I kwartał 2020 r. Dodatek wymaga oczywiście podstawowej wersji Królestw Północy. Zawiera kolejne karty wysp oraz 2 zupełnie nowe, rzymskie klany wraz z kartami. Pokierujemy więc klanem zdolnej eksploratorki Trajany oraz klanem uzdolnionego architekta Flawiana. Nowe mechaniki mogą namieszać w dotychczasowej rozgrywce, a samych Rzymian nie można lekceważyć.
Oprócz tego dodatek to kolejny przykład pięknych grafik Romana Kucharskiego. Możemy liczyć na świetne wykonanie komponentów i porcję bajkowego, starożytnego klimatu. Odnajdą się w nim zarówno dzieci, jak i dorośli. 
Złap wiatr w żagle na Mare Nostrum, trzymaj mocno swój gladius i poprowadź Trajanę do zwycięstwa, albo chwyć pióro i papirus, i zaplanuj kolejne cudo architektury z Flawianem. Postaw fundamenty pod swoje imperium! Kości zostały rzucone...


Za Rzym! Za Republikę!


Zapraszamy na stronę produktu!