Aktualności

powrót do aktualności

Your MUVE #15 Tylko dla dorosłych – gry karciane i planszowe 18+

2020-09-12 | Nowość 

Romantyczny wieczór we dwoje? Impreza dla dorosłych? Może warto w coś zagrać? Wydaje się to nie mieć sensu, ale na rynku jest kilka pozycji, które z powodzeniem przydadzą się w takich sytuacjach.


Przed Wami dość nietypowy poradnik...ale za to, jak potrzebny! Wejdźmy na chwilę w tematu tabu. Czemu nie? Na rynku pojawia się coraz więcej gier karcianych i planszowych skierowanych tylko dla dorosłych. Nie można przecież tego przemilczeć. Chłopaku i dziewczyno, dwojgu kochanków, mężu i żono – to jest tekst dla Was!


Arkana miłości: Edycja Deluxe


Zacznijmy od ewidentnie najpopularniejszej, erotycznej gry karcianej. Arkana miłości wydawnictwa Rebel to olbrzymi sukces. Edycja Deluxe to pełne wydanie, zawierające aż 3 różne talie kart oraz gadżety. Jakie? W opakowaniu znajdziecie kajdanki i opaskę na oczy. Robi się ciekawie... Każda talia to inny rodzaj wyzwań. Pierwsza z nich – romantyczna, jest dosyć grzeczna i pomaga przełamać nieśmiałość i zbudować fundamenty namiętności. Kolejna – namiętna, to już poziom wyżej. Ta talia zabierze Was w podróż pełną miłości i obudzi w Was wszystkie fantazje. Oczywiście z dozą pasji, miłości i zbliżeń. Trzecia talia – pikantna, to z kolei karty idealne dla osób doświadczonych, poszukujących mocnych wrażeń. Użyjecie tu gadżetów, a atmosfera zrobi się naprawdę drapieżna.
A o co w ogóle w tym chodzi? Wzajemnie zagrywacie kilka typów kart, które mają różne efekty. Trzeba będzie coś powiedzieć, zrobić albo odpowiedzieć na działania partnera. Arkana miłości są bardzo elastyczne i wzmacniają więź między Wami. Wszystko podano w zrozumiały i nastrojowy sposób. Grafiki są mocno erotyczne, a karty z talii swobodnie można łączyć. Wszystko rozgrywa się w atmosferze zrozumienia i akceptacji. Gra bardzo szybko niweluje Waszą nieśmiałość i z pewnością może urozmaicić Wasze życie seksualne.
Erotyczna książeczka czekowa


Jeśli myśleliście o jakiejś drobnostce, to Erotyczna książeczka czekowa będzie idealna. Pomysł jest prosty, acz genialny. Dwanaście czeków posiada wolne miejsce na wpisanie imienia, daty i dodatkowych szczegółów erotycznych igraszek. Na odwrocie są napisane przeróżne zadania – oczywiście w erotycznej konwencji. Wypełnijcie voucher i podarujcie go partnerce/partnerowi. Pamiętajcie – czek musi zostać zrealizowany! W ofercie mamy oczywiście wersje książeczki dla niej oraz dla niego. Cena to niecałe 10 zł! Miłej zabawy!


Erotyczna Książeczka Czekowa - Dla Niej

Skosztuj mnie


To już pełnoprawna gra planszowa rozpisana na cały tydzień! Przemieszczajcie się po planszy i wykonujcie zadania pokazane Wam na kartach. Gwarantuję dużo pieszczot, pocałunków i...całej reszty! Oprócz tego naprawdę się uśmiejecie i zapomnicie o nieśmiałości. Prosta rozgrywka, zrozumiałe zasady i niska cena. Każdego dnia może wydarzyć się co innego. Warto wypróbować Skosztuj mnie!
Gorące Igraszki


W tym przypadku trzeba przyznać, że zawartość daje do myślenia...Gorące igraszki to zabawa dla szukających nowych wrażeń. W środku znajdziecie 80 kart pełnych przeróżnych zadań. Zaczniecie od gry wstępnej, po czym stopniowo będziecie wznosić się na wyżyny namiętności. W pudełku odnajdziecie także erotyczną wstążkę, pióro, wibrator (!) i nakładkę wibracyjną. To zdecydowanie najbardziej erotyczna gra w tym zestawieniu. Twórcy załączyli nawet płytę DVD. Co tam jest? To tajemnica... Gra otwiera graczy na nowości i skłania do mówienia o swoich erotycznych fantazjach. Zdecydowanie warto!
5 Sekund: Bez cenzury


Na koniec gra imprezowa dla dorosłych. W tym przypadku zagramy od 3 osób wzwyż, ale charakter gry jest już nieco inny. 5 Sekund: Bez cenzury to quiz, w którym liczy się szybkość i spostrzegawczość. Pytania są naprawdę wyjątkowe i zdecydowanie przeznaczone dla dorosłych graczy. Tematy tabu, seksualność, czarny humor, sprośne żarty, skojarzenia i wiele więcej. Idealna propozycja na imprezy. Pudełko jest małe, więc łatwo zabrać je ze sobą. Zagrajcie ze znajomymi! Polecam jednak, aby byli to bliżsi znajomi. Naprawdę się uśmiejecie!


5 Sekund: Bez cenzury

/Michał Janusz