Aktualności

powrót do aktualności

Your Muve #14 Coś do poskładania – klocki w Muve.pl!

2020-08-28 | Nowość 

Może nie byliście tego świadomi, ale w naszym sklepie mamy także szeroką ofertę różnych klocków. Nie tylko dla dzieci!


Jeśli lubicie układać klocki, to trafiliście pod właściwy adres. W Muve.pl mamy szeroką ofertę różnorodnych klocków. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Niektóre konstrukcje na pewno Was zaskoczą. Nie myślcie, że klocki są takie proste...Na początek dwa produkty dla najmłodszych dzieci. Edukacyjne wartości klocków są nie do przecenienia. Zerknijcie tylko na to:


Klocki edukacyjne Adamigo


Klocki edukacyjne 18 elementowe

Klocki od Adamigo to 18 elementów czystej przyjemności. Różne barwy rozweselą dzieci, a same klocki przyczynią się do rozwoju zmysłu dotyku. Ćwiczenie zdolności manualnych jest niezwykle ważne dla malucha. Układanie klocków poprawi także jego umiejętność logicznego myślenia. Taki prosty zestaw jest więc niezwykle ważnym prezentem dla Waszej pociechy!


Liczmany drewniane. Klocki edukacyjne


Liczmany drewniane. Klocki edukacyjne

102 sześciennych, drewnianych klocków edukacyjnych w 6 różnych kolorach. Zalety tego zestawu można wymieniać długo. Ćwiczą kreatywne myślenie, porządkowanie, spostrzegawczość i koncentrację. Do tego ułatwiają naukę podstawowej matematyki i kształtują wyobraźnię przestrzenną. Zapakowane w poręczne pudełko nie będą wadzić dorosłym i robić bałaganu. Zdecydowanie warto!
To może czas na coś dla starszych? Marka COBI w ostatnim czasie znacząco podniosła jakość swoich produktów. Tak się składa, że w naszej ofercie jest mnóstwo zestawów klockowych związanych głównie z wojskiem! Raj dla chłopców (małych i dużych). Zobaczcie, co mamy:


Klocki Cobi Sd.Kfz.121 Panzer II Ausf. F - niemiecki czołg lekki
Fani sił pancernych mogą zacierać ręce. Na złożenie czeka niemiecki czołg Panzer II. Wysoka jakość elementów pozwala cieszyć się wspaniałym modelem drugowojennego pojazdu pancernego. Panzer II był podstawą niemieckiej armii na początku II wojny światowej. Świetny i nowoczesny - jak na tamte czasy - czołg, może stanąć na Waszej półce. Składa się z ponad 400 elementów. Wow!


Klocki Cobi Messerschmitt BF 109 F-2 Cobi 5715
A może jakiś samolot? Niemiecki BF 109 to legenda lotnictwa II wojny światowej. Wersja F-2 to nieco późniejszy model z lżejszym silnikiem. Na uzbrojeniu miał 2 karabiny maszynowe i działko. Precyzyjnie wykonany myśliwiec to prawie 300 elementów, które czekają na złożenie. Genialny prezent dla fanów militariów! Nie lata, ale prezentuje się pięknie na półce!


Klocki Cobi Polski Okręt Podwodny ORP Orzeł
Rozdział o klockach Cobi musiałem dopełnić przedstawicielem marynarki wojennej. Polecam więc nic innego, jak naszego słynnego ORP Orła! Kultowy polski okręt podwodny to ponad 1200 elementów do składania! Wielki model, duża skala i mnóstwo szczegółów. Te klocki dedykuję jednak dorosłym i młodzieży zważywszy na ich poziom skomplikowania. ORP Orzeł walczył w obronie wybrzeża w 1939 r., po czym uciekł do Estonii, a następnie do Wielkiej Brytanii. Zaginął niestety w 1940 r. na Morzu Północnym w trakcie patrolu. Nadal nie wiemy, co się z nim stało...Jeśli jeszcze Wam mało, to na koniec chciałem pokazać coś niezwykłego. Specjalne klocki konstrukcyjne dla dzieci i dorosłych. Gearblox Mechanical Master


Klocki konstrukcyjne Gearblox Mechanical Master Samochód
W tym przypadku do złożenia jest wyścigowy samochód. Wysoka jakość elementów, kilka opcji złożenia, a końcowy efekt...się porusza! Tak, ta fura jeździ! Zobaczcie tylko te płomienie! Klocki dostosowane są już dla sześciolatków, ale dorośli też się przy tym pobawią. Serio! Spytajcie naszego kolegę! Nagrał on nawet film, który widoczny jest w karcie produktu. Samochód wygląda świetnie i jest solidny. Bez wstydu postawicie go na półce!


Klocki konstrukcyjne Gearblox Mechanical Master 2w1 Koparka
Coś dla fanów budownictwa. Mała koparka, która posiada dodatkową cechę. Można ją transformować! Ułóżcie klocki w odpowiedni sposób i zmieńcie wygląd pojazdu. Z koparki zamienia się w... coś nietypowego! Serio. Dajcie znać, jeśli wiecie, co to jest. Ważne, że wygląda to świetnie i daje mnóstwo frajdy już przy samym składaniu. Gearblox!


/Michał Janusz