Aktualności

powrót do aktualności

Wolfenstein 2: The New Colossus – kontynuacja stalowej tradycji

2017-09-14 |  

Premiera Wolfenstein 2: The New Colossus już za nieco ponad miesiąc. W naszej ofercie wraz z grą otrzymacie elegancki steelbook, w którym przechowywać będziecie mogli płytki z grą. Nie tylko doda on uroku każdej półeczce gamingowej, ale też świetnie pasował będzie do steelbooka z poprzedniej odsłony, Wolfenstein: The New Order. Co jednak ciekawe, steelbook Wolfenstein 2: The New Colossus nie jest drugim takim przypadkiem, gdy do gry z serii z charyzmatycznym B.J. Blazkowiczem dodawany jest podobny gadżet. Stalowy box można było również otrzymać w komplecie z… Return to Castle Wolfenstein!

 

Stal po raz pierwszy

Steelbook do Return to Castle Wolfenstein był prawdziwym rarytasem. Edycja, w której był dodawany, w Polsce była bardzo trudno dostępna, sprzedawała ją bodaj tylko jedna sieć sklepów z grami. Dziś steelbook dodawany jest za darmo, wtedy nie było tak lekko – specjalne wydanie gry kosztowało około 250 zł. Zawartość jednak rzucała na kolana. Steelbook wykonany był z grubej, solidnej blachy, z elegancko tłoczonym nie tylko logo, ale również elementami ozdobnikowymi. Utrzymany był w połysku, z logo i tytułem farbowanym na soczysty, czerwony kolor. Cały zestaw wyglądał tak:

 

Stal po raz kolejny

Wolfenstein: The New Order kontynuował chwalebną tradycję zapoczątkowaną przez poprzednika (pomińmy milczeniem Wolfenstein 2009). W Muve.pl do gry dołączaliśmy piękny steelbook, utrzymany w spójnej z grą kolorystyce. Cechował się krwistoczerwonym kolorem, matową powłoką i główną grafiką z gry, świetnie nawiązując do klimatu lat 50-tych i 60-tych. Wolfenstein 2: The New Colossus idzie za ciosem. Tym razem znów dodajemy steelbook, dobrze komponujący się z poprzednią częścią gry. Nie tylko zawiera grafikę kluczowej postaci w najnowszym Wolfensteinie, ale też uzupełniony jest o pakiet podkładek pod napoje. Klimat małego miasteczka lat 60-tych pełną gębą! Dodatki do najnowszej części prezentują się tak:

 


Grę Wolfenstein 2: The New Colossus z ekskluzywnymi bonusami zamówisz w Muve.pl: https://muve.pl/wolfenstein-ii-the-new-colossus