Aktualności

powrót do aktualności

Paniczu, nasze włości potrzebują Twojej opieki! Zapowiedź nowej gry od IUVI Games.

2020-03-12 | Zapowiedź 

Kickstarterowy hit w marcu zawita na naszych stołach.


Włościanie – zamówienia przedpremierowe.
Naprawdę ciekawa i nowatorska alternatywa dla znanych Osadników. Włościanie zebrali 482 tys. funtów i zostali ufundowani z aż 4 progami kampanii kickstarterowej. Wszystkie te dodatki trafią do pudełka z grą – przetłumaczoną oczywiście na język polski. Jest na co czekać!


W grze kierujesz małą osadą w świecie zniszczonym przez zarazę. Życie się odradza, ale brakuje dosłownie wszystkiego. Niewielka grupa uciekinierów pragnie zasiedlić nowe włości i prowadzić spokojne życie. Ich los leży w Twoich rękach! Zarządzaj gospodarstwem tak, aby doprowadzić do jego rozkwitu. Włościanie umiejętnie łączą strategię osadniczą z elementami przetrwania. Na początku surowców jest mało, a specjaliści są na wagę złota. Trudno zrobić coś z niczego, ale wierzymy, że akurat Ty dasz radę!
Gra polega na umiejętnym dobieraniu i wystawianiu kart, które symbolizują m.in. określonych pracowników. Daj im pracę i zapewnij wiosce odpowiedni przypływ surowców. Ten z Was, który najlepiej rozwinie swoje włości, wygrywa. Niby proste...ale po zwycięstwo sięgnie tylko jedno z Was.

Grafiki gry zaprojektowane przez Haakona Gaardera to majstersztyk. Włościanie ociekają sielskim klimatem i zwyczajnie cieszą oko. W pudełku znajdziecie też 4 modułowe rozszerzenia, więc dowolnie łączcie je z podstawką i cieszcie się kilkunastoma dodatkowymi godzinami zabawy. Gra zawiera również fabularny tryb solo i rozszerzenie „mini włościanie”, które urozmaica wybór pierwszego gracza.
Trzeba przyznać, że inicjatywa IUVI Games jest zacna, gra wygląda bardzo ładnie i za rozsądną cenę dostajemy ciekawy tytuł. Premiera w pierwszy dzień wiosny (21 marca).


Zapraszamy do składania zamówień!