Aktualności

wiosnobranie 2019

powrót do aktualności

WIOSNOBRANIE 2019 - jeszcze kilka dni promocji przed nami!

2019-04-03 | Nowość 

WIOSNOBRANIE 2019 trwa w najlepsze. Jeszcze przez 4 dni możecie skorzystać z niesamowitej promocji gier cyfrowych na PC. Na liście jest około 1800 pozycji, więc dla każdego znajdzie się coś dobrego.

Wśród najchętniej kupowanych pozycji znajdziecie między innymi Total War Saga: Thrones of Britannia, który przenosi graczy na Wyspy Brytyjskie w IX wieku. Zainteresowanym walkami w przeszłości spodobać się może również Total War Rome II: Edycja Cesarska. Dodajcie do tego całą garść fantastycznych stworzeń i magii, a wtedy będziecie mogli zanurzyć się w grze Wiedźmin III: Dziki Gon w edycji Gry Roku za jedyne 45 zł!

Wielbiciele naprawdę trudnych gier odnajdą się w Dark Souls: Remastered. W ofercie znajdziecie również Total War Warhammer oraz dodatek Total War Warhammer II: Rise of the Tomb Kings w niesamowicie niskich cenach. Euro Truck Simulator 2: Special Transport wraz z dodatkiem Euro Truck Simulator 2 Skandynawia zabiorą graczy na wycieczkę po europejskich miastach.

Miłośników nieco innych wyzwań może zainteresować The Escapist 2, w którym zadaniem gracza jest ucieczka z więzienia. Rollercoaster Tycoon 3: Platinum pozwoli na wybudowanie własnego parku rozgrywki, natomiast w Dragon Ball Xenoverse 2 porządnie obijemy przeciwnikowi facjatę. Wielbiciele wojennej zawieruchy odnajdą się natomiast w Company of Heroes 2: Master Collection. Pełną listę gier w promocji znajdziecie pod tym adresem.