Aktualności

steel420x420

powrót do aktualności

SteelSeries Siberia 150

2015-11-27 | Nowość 

Nowy model kultowych słuchawek dla osób, które granie traktują na poważnie.

Sprawdźcie, co wyróżnia Siberię 150 spośród innych modeli słuchawek. W tajemnicy Wam powiemy, że duża część ekipy Kompanii na podobnych Steelach gra. Ale do rzeczy - przeczytajcie i piszcie na FB, co sądzicie o 150-tkach.

EWOLUCJA KOMFORTU

 

Podświetlenie Prism RGB

Rozświetl swoje słuchawki Siberia 150 diodami LED, które mogą świecić w 16.8 mln. różnych kolorów. Stwórz własny styl z licznymi trybami wyświetlania poprzez SteelSeries ColorShift. Wszystko jest Twoją kontrolą. 

 

Lekka konstrukcja

Siberia 150 powstały z myślą, by być najlżejszymi słuchawkami, jakie kiedykolwiek zaprojektowało SteelSeries. Dzięki poduszkom słuchawek w miękkiej skórze, pozostałym elementom wykonanym z wytrzymałego lekkiego plastiku oraz regulowanemu pałąkowi, możesz cieszyć się grą w komfortowych warunkach – nawet podczas wielogodzinnych sesji.

 

Usłysz to, co ważne

Nie daj się rozproszyć przez żaden zewnętrzny hałas. Zamknięta konstrukcja muszli blokuje niechciane dźwięki z otoczenia, a Ty możesz skupić się na grze i wygrać.

 

ZWYCIĘSTWO BRZMI WSPANIALE

 

Aktywna scena dźwiękowa

Słuchawki Siberia 150 tworzą szczegółową i aktywną scenę dźwiękową, która z niezwykłą precyzją przetwarza audio, aby brzmiało dokładnie tak, jak chcieli tego twórcy.

Komponenty najwyższej klasy zostały wyselekcjonowane przez zespół SteelSeries. Dzięki temu gwarantują one realistyczne wrażenia dźwiękowe, które ulepszą gamingowe umiejętności użytkowników.

 

Dostosuj dźwięk

Jeśli chciałbyś dopasować dźwięk do swoich preferencji, pobierz darmowe oprogramowanie SteelSeries Engine 3 (dostępne na PC oraz Mac). Pozwoli ono na zaawansowne ustawienia audio, np. regulacje korektora graficznego.

Chcesz usłyszeć każdy drobny szczegół w grze? Podbij wysokie i średnie tony. Chciałbyś dodać troszkę basu? Podwyższ niskie tony. Możesz wybrać spośród gotowych ustawień, a także zapisać konkretne profile połączone z różnymi grami.

  

Mikrofon

Mikrofon wbudowany w lewą słuchawkę, został stworzony, by zapewnić czystą i wyraźną komunikację głosową. Technologia SteelSeries Mic Auto-Optimization DSP automatycznie dostosuje poziom głośności na podstawie Twojego głosu i hałasu w tle.

 

SSE3 CUSTOMIZATION

Oprogramowanie SteelSeries Engine 3

Darmowe oprogramowanie SteelSeries Engine 3 pozwoli Ci dostosować ustawienia dźwięku i podświetlenia, tworzyć profile użytkowników i łączyć je z konkretnymi grami. Dodatkowo wszystko działa w technologii CloudSync, która zapisuje wszystkie Twoje ustawienia w chmurze. Dzięki temu masz do nich dostęp z dowolnego miejsca na ziemi – o ile tylko jest tam internet. 


A tutaj nagrody SteelSeries!