Aktualności

logo muve

powrót do aktualności

Nowe muve.pl

2015-07-28 | Nowość 

Stało się! Wystartowaliśmy z nową stroną i programem lojalnościowym. 
Co nowego? Cały projekt strony, dopasowujący się do urządzeń mobilnych.  Program lojalnościowy zbudowany na podstawie Kompanii Graczy, w którym będziecie zbierać wirtualną walutę na nagrody lub zniżki. Do tego inteligenty, samouczący się system wyświetlania treści.

Ale po kolei. Na co powinniście zwrócić uwagę? Na początek zmieniona trochę nawigacja. Pasek na górze, dzięki któremu traficie do odpowiedniego działu sklepu. Zwróćcie uwagę, że zakładki "Gry" oraz "Kompania" rozwijają się i możecie z nich wybrać dodatkowe opcje.

Na każdej podstronie sklepu z ofertą handlową znajdziecie sekcję "Dla Ciebie". Jest to fragment strony, który automatycznie dopasowuje się do Waszych potrzeb.

Sam program lojalnościowy opiera się na dwóch filarach. Po pierwsze - oddajemy Wam 5% wydanych pieniędzy, które później możecie wykorzystać na obniżenie ceny kolejnych zakupów lub na gadżety z katalogu nagród.

Do tego - gamifikacja. Czyli wypełniacie misje, zdobywacie expa a na koniec - zdobywacie odznaki.

Programem lojalnościowym zarządzacie w dwóch miejscach. Po pierwsze - "Karta gracza", którą wymieniacie z górnego menu. To tam znajdziecie swój profil gracza, zbiór misji, miejsce, gdzie możecie zmienić swój awatar.

Drugie ważne miejsce to "Kwatera główna". Tam znajdziecie wszystkie ważne informacje w jednym miejscu. 

Na koniec - zaglądajcie do Aktualności. Tam piszemy, co u nas się dzieje.

Resztę - musicie odkryć sami. Dobrej zabawy i miłych zakupów.