Aktualności

start_beta_420

powrót do aktualności

Start beta testów!

2015-06-23 | Nowość 

Witajcie na nowej stronie muve.pl. Rozgoście się i rozejrzyjcie, bo zostaniecie tu na dłużej! Gwarantujemy! Oczywiście - sklep jest w wersji BETA, czyli jeszcze sporo zmian i pracy przed nami. Ale do rzeczy.
Dlaczego zrobiliśmy nowy sklep? Cóż - potrzeba jest matką wynalazku. 

Po pierwsze - potrzebowaliśmy strony, która będzie odpowiednio działać na urządzeniach mobilnych. Nasz poprzedni serwis z mobilkami lubi się średnio, a właściwie, to po prostu traktuje je jak zwykłe desktopy. Do tego - nie jest najlepszy, jeżeli chodzi o interakcje z Wami, a bez tego - muve, nie byłoby sobą.

Kolejna sprawa - chęć ciągłego ulepszania, poprawiania wydajności, ale przede wszystkim - wygody użytkownika. Mamy nadzieję, że szybko się przestawicie na nowy system, a takie funkcje, jak szybkie zakupy czy personalizowana oferta (!) przypadną Wam do gustu.

A na sam koniec rzecz najważniejsza - społeczność. Bez Was jesteśmy tylko zwykłym sklepem. To Wy decydujecie o naszej wyjątkowości i nakręcacie nas do lepszej i cięższej pracy. Dlatego przygotowaliśmy gamifikację, dlatego stworzyliśmy program lojalnościowy.

Dzięki gamifikacji chcemy, abyście mogli bawić się samym przebywaniem na stronie. Zamieniamy zwykłe surfowanie po internecie w przygodę. System, jaki planujemy wprowadzić ma być zbliżony do tych znanych z gier MMORPG. 

Sam program lojalnościowy, to nasz sposób powiedzenia "Dziękujemy" za Wasze oddanie i wybranie nas spośród wielu przecież sklepów na rynku. Także - dziękujemy!

Pamiętajcie też - wszystkich nas, niezależnie po której stronie sklepu jesteśmy, łączy pasja do gier i wszystkiego, co cyfrowe i nowoczesne. Gry, ebooki to nasz sposób przeżywania przygód. Mamy nadzieję, że na kolejne ekspedycje wyruszymy razem.

Bawcie się dobrze podczas bety!
Marcin, muve.pl