Aktualności

Sex Education

powrót do aktualności

Sex Education - Netflix zapowiedział 2 sezon serialu!

2020-01-17 | Nowość 

Sex Education to mieszanka dobrego humoru, ciekawych, kontrowersyjnych opowieści i przede wszystkim - seksu. Zbuntowana nastolatka wykorzystuje spokojnego, aczkolwiek bardzo inteligentnego chłopaka, by ten dawał porady seksualne nastoletnim uczniom, stojącym na początku swoich seksualnych przygód. Chłopak został wybrany nie bez powodu. Jego matka to bardzo obeznany w temacie psycholog seksualny z ogromną wiedzą. Dlaczego zatem miałby się nią nie dzielić?
Sex Education to pozycja, która przyciągnęła do siebie setki widzów na całym świecie. Bardzo otwarta tematyka przełamująca niejako tabu zmieszana z ciekawą historią dorastających nastolatków borykających się nie tylko z własną seksualnością, ale również z problemami natury rodzinnej i uczuciowej. Już teraz Netflix zapowiedział kontynuację.

Netflix nie podał jednak konkretnej daty premiery dla nowego sezonu tego tytułu. Potwierdzono jedynie, że sezon z numerem 2 pojawi się jeszcze w tym roku. Jeżeli macie zaległości z oglądaniem pierwszego sezonu, przyda się Wam karta podarunkowa Netflix przedłużająca subskrypcję - szczegóły znajdziecie pod tym adresem.