Aktualności

powrót do aktualności

Sanctum – piekielnie dobra gra od wydawnictwa Rebel

2020-03-03 | Nowość 

Sanctum to planszówka dla fanów wysokiej temperatury. Skojarzenia z Diablo są jak najbardziej na miejscu!


Sanctum


W marcu piekło otworzy swoje bramy. Zgadnijcie, kto się w nich pojawi...Demony, a jakże! Zbierzcie drużynę bohaterów i ruszajcie w drogę, która skończy się albo Waszym spopieleniem, albo uratowaniem świata.
Sanctum to epicka gra przygodowa autorstwa Filipa Neduka. Najlepsze mechaniki z gier wideo zostały przeniesione na planszę. Rozwijajcie swoje postaci, zbierajcie ekwipunek i szlachtujcie hordy demonów podczas wędrówki. Na końcu czeka Lord Demonów i uwierzcie – nie jest on łatwym przeciwnikiem.
Akcję gracza dzielimy na 3 tury – poruszanie się, walkę i odpoczynek. Będziemy odpowiednio zwiedzać świat atakowany przez piekielne moce, walczyć z zastępami piekieł i ulepszać oraz regenerować swojego herosa. Każda walka wymaga przygotowania, a wrogów zawsze jest więcej. Rodzaje przeciwników na pewno Was zaskoczą! Na szczęście gra oddaje w Wasze ręce na tyle dużo oręża, że żaden demon nie uniknie Waszego gniewu.
To, co nasuwa się od razu po zobaczeniu Sanctum to styl graficzny. Wow! Ta gra naprawdę ma klimat, a wykonanie poszczególnych elementów stoi na wysokim poziomie. Laminowane napisy, figurki (!) gotowe do pomalowania, karty wrogów i wyposażenia oraz niezwykle barwna i rozmaita plansza. Sanctum to kawał porządnej gry planszowej, która trafia prosto do serc fanów oryginalnego Diablo i wszystkich gier fantasy.


Siądźcie w 4 osoby i niech zacznie się gra! Będzie piekielnie gorąco...
Zapraszamy do składania zamówień!