Aktualności

rm_ba

powrót do aktualności

Biblioteka Akustyczna oraz Wydawnictwo RM w Kompanii

2015-08-26 | Nowość 

Sprawdźcie, jakie audiobooki oraz pozycje historyczne trafiły do katalogu nagród od naszych dwóch nowych Partnerów. Przywitajmy Wydawnictwo RM oraz Bibliotekę Akustyczną.

Wydawnictwo RM obecnie znane jest przede wszystkim miłośnikom książek historycznych, poświęconych historii dwudziestolecia międzywojennego oraz drugiej wojny światowej. Wśród jego najgłośniejszych tytułów znalazła kontrowersyjna biografia „Mój przyjaciel Hitler. Wspomnienia fotografa Hitlera”, która znalazła się również w puli nagród do wygrania w konkursie Muve.pl. 


Zapraszamy na www.rm.com.pl oraz na Facebooka www.facebook.com/WydawnictwoRM


Uwaga: Na hasło „MUVE” podane podczas składania zamówienia na www.rm.com.pl otrzymasz dodatkowy rabat 20% na całą ofertę Wydawnictwa RM (książki papierowe oraz e-booki). Promocja trwa do 31.08.15 do 23:59.


Wydawnictwo Biblioteka Akustyczna zostało utworzone w 2008 roku. Specjalizuje się w publikowaniu audiobooków, zarejestrowanych zarówno na płytach CD jak i w formie pliku MP3 do pobrania. W ofercie Biblioteki Akustycznej odnajdą państwo klasykę literatury oraz współczesne hity literatury krajowej i zagranicznej. 


W katalogu nagród znajdziecie takie pozycje, jak:


  1. "KUSZENIE", ANNE RICE
  2. "GAMEDEC. GRANICA RZECZYWISTOŚCI", MARTIN ANN
  3. "BLASK FANTASTYCZNY", TERRY PRATCHETT
  4. "TOŻSAMOŚĆ RODNEYA CULLACKA", PRZEMEK ANGERMAN
  5. "WEHIKUŁ CZASU", H. G. WELLS
  6. "KRÓLOWA NIEWIDZIALNYCH JEŹDŹCÓW", MARTA TOMASZEWSKA
  7. "POKUTA", ANNE RICE
  8. "KOLOR MAGII", TERRY PRATCHETT
  9. "ALICJA", JACEK PIEKARA
  10. "JA INKWIZYTOR. WIEŻE DO NIEBA", JACEK PIEKARA