Aktualności

Raty 0% PayU

powrót do aktualności

Raty 0% z PayU w muve.pl!

2019-11-06 | Nowość 

Jeżeli już teraz wiesz, że Twój portfel świeci pustkami, a nie chcesz zawędrować na święta bez prezentów dla najbliższych, oferujemy Ci z PayU raty 0%.
Raty 0% to świetny sposób na to, aby już teraz zrobić zakupy na tegoroczne święta. Jeżeli już teraz wiesz, że twój portfel będzie pusty, jednak chciałbyś, aby Twoi przyjaciele i rodzina otrzymali od Ciebie magiczne prezenty, nie wahaj się - najnowsza oferta muve.pl i PayU zakłada, że zamówisz pełno fantastycznych rzeczy, ale nie będziesz musiał płacić za nie od razu!

Raty 0% z PayU obejmują zakupy od 300 zł do 20 tysięcy złotych. Już dziś możesz zamówić jeden, kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt produktów i płacić za nie w dogodnych dla Ciebie ratach. Podmiotem udzielającym pożyczki na zakupy jest jeden z partnerów pożyczkowych PayU. Na liście są: Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Decyzja o przyznaniu rat podawana jest bardzo szybko. Aby wybrać tę opcję dokonaj zakupów w sklepie muve.pl na minimum 300 zł, a następnie wybierz opcję raty PayU i kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie. Pozwól sobie na magiczne święta!