Aktualności

powrót do aktualności

Promocje MUVE. Warhammer 40 000 Podbój – cała seria w niższej cenie!

2020-01-20 | Nowość 

Wystartowaliśmy z promocją wszystkich produktów z serii Warhammer 40k Podbój. 

Od teraz kupicie podstawkę w cenie 84,99 zł, Wielkiego Pożeracza i Legiony Śmierci za 47,99 zł, a mniejsze pakiety nawet za 23,99 zł!


Zapraszamy na stronę promocyjną!


Podbój to hardcorowa gra karciana dla wszystkich fanów uniwersum Warhammera 40 000. Dwóch graczy wystawia przeciwko sobie armie złożone ze znanych wszystkim frakcji. Pokierujesz jednostkami Imperium, a może zastępami Chaosu? Wyślesz na wroga hordy Tyranidów, a może zorganizujesz obronę Tau. Wszystko w Twoich rękach!
Podbój oferuje szybką i prostą rozgrywkę. W trzech fazach próbujemy zwyczajnie zmiażdżyć swojego oponenta. Jak? Możemy oczywiście sprowadzić punkty życia jego lidera do zera, ale także przejąć 3 planety albo doprowadzić do sytuacji, w której zabraknie mu kart. Podbój to żywa karcianka, dlatego warto od razu zaopatrzyć się w dodatki. Umożliwią one zbudowanie bardziej interesującej i jednolitej talii. W innym przypadku musimy łączyć rasy, co także może mieć zaskakująco pozytywne (dla nas oczywiście) skutki, ale odbiera nam możliwość grania np. wyłącznie orkami. Same karty to małe dzieła sztuki. Klimat wylewa się z nich wprost proporcjonalnie do krwi upuszczonej przeciwnikowi, a to niewątpliwa zaleta – szczególnie dla fanów uniwersum.

W podstawce pokierujemy Kosmicznymi Marines, Strażą Imperialną, Eldarami, Mrocznymi Eldarami, Orkami, Tau i Chaosem. Dodatek Wielki Pożeracz odda w wasze ręce siły Tyranidów, a Legiony Śmierci to karty Necronów. Mniejsze pakiety to dodatkowe zestawy kart dla poszczególnych nacji. Jeśli gra przypadnie Wam do gustu, to warto się w nie zaopatrzyć – nowe jednostki to zupełnie nowe mechaniki, które zaskoczą oponenta.
Nie traćcie czasu i zajrzyjcie na stronę promocyjną! 


"Space Marines, Attack!"