Aktualności

powrót do aktualności

Modele Gunpla i Figure-Rise w promocji! Gundam, Dragon Ball i inne w niższych cenach na muve.pl!

2020-03-12 | Nowość 

Obniżyliśmy o 10% cenę wszystkich dostępnych modeli Gunpla. Spieszcie się, bo promocja trwa tylko do końca tygodnia.


Gundamy Muve.plNasz firmowy mistrz streamów Kazy prezentował składanie maszyny czasu Dragon Ball. Trzeba przyznać, że było to niezłe wyzwanie. 


Uwieczniliśmy tę walkę z modelem na video


Gundam to niezwykle popularna japońska marka. Zaczynała jako anime o super robotach i szybko podbiła cały świat. Modele robotów czy postaci z serii Dragon Ball to synonim jakości. Pieczołowite wykonanie, bardzo efektowne elementy i niezwykle satysfakcjonujący finalny efekt. Serio! Widok złożonego Gundama to cudowne uczucie. A samo składanie? Uwierzcie, że figurka nie skleja się z 5 elementów, które ze sobą łączymy. Najmniejsze modele mają 8 cm wysokości i składają się z 50 elementów. Szczegóły są w wypraskach, a zestawy zawierają naklejki. Pudełko z Gundamem to mnóstwo zawartości. Największe figurki mają 30 cm wysokości i aż 510 elementów! To dopiero potwory! Czas składania takiego idzie już w godziny, ale satysfakcja...niezastąpiona.


Zobaczcie, jak wygląda produkcja modeli


W naszej ofercie mamy mnóstwo różnych robotów i postaci z serii Dragon Ball. Oprócz tego spory pakiet akcesoriów: podstawki, naklejki, bronie i lampki LED. Każdy fan znajdzie coś dla siebie. Najtańsze figurki kosztują ok. 30 zł, a najdroższe nawet 600 zł. Gundamy transformują się w pojazdy i mają ruchome elementy. Można doczepiać im karabiny, wyrzutnie rakiet i miecze oraz ustawiać je w rozmaitych pozach. Modele Gunpla to gratka dla kolekcjonerów. Co więcej, od kilku lat w Japonii organizowane są wystawy i konkursy związane z modelami Gundam – najlepiej pomalowane i odpicowane figurki zgarniają olbrzymie sumy pieniędzy.Jeśli kochasz anime, a super roboty nie są Ci obce, to zobacz naszą ofertę!