Aktualności

mortal kombat 11 premiera

powrót do aktualności

Największe premiery gier - kwiecień 2019

2019-04-02 | Zapowiedź 

Kwiecień przyniesie masę niesamowitych produkcji, które na długie godziny wciągną nas przed ekrany. Jeżeli zastanawialiście się, jakie produkcje będą rządzić w tym miesiącu, mamy dla was kilka propozycji. Możecie się spodziewać niezłej jazdy.

Zdecydowanie najbardziej znanym tytułem, który zadebiutuje w tym miesiącu będzie Mortal Kombat 11, które pojawi się 23 kwietnia. Jeżeli zatem chcecie porządnie obić komuś facjatę, połamać kości czaszki i wyrwać kręgosłup, ta gra będzie idealna właśnie dla was. Jeżeli będziecie chcieli odpocząć od krwawych walk, możecie zanurzyć się w strategii ekonomicznej Anno 1800, która zadebiutuje 16 kwietnia.

Dla tych lubujących się w mocno postapokaliptycznych klimatach mamy również dwie propozycje. Days Gone poprowadzi Was przez mroczną wizję świata, w której tajemniczy wirus zamienia ludzi w bezmyślne stworzenia. Produkcja zadebiutuje 26 kwietnia. Na 10 dni przed premierą tego tytułu pojawi się World War Z. Tutaj również będziemy walczyli z bezmózgimi bestiami.

Trüberbrook zabierze graczy 17 kwietnia w bardzo osobliwą podróż do tytułowego miasta. Produkcja skupi się na pewnym amerykańskim fizyku, od którego będą zależały losy świata. Miłośnicy samochodów i programu Diesel Brothers będą mogli sami odpicować bryki w Discovery: Diesel Brothers już 12 kwietnia. Wszystkie te gry już dzisiaj możecie zamówić w muve.pl!