Aktualności

powrót do aktualności

Nie wiesz co kupić na Dzień Dziecka? Pomożemy!

2020-05-24 | Nowość 

Zobacz wszystkie nasze promocje!


Dzień Dziecka powoli się zbliża i już teraz warto wybrać prezent, tak by ten spokojnie dotarł przed 1 czerwca. Na tę okazję przygotowaliśmy mnóstwo przecen z wielu kategorii. Planszówki, zabawki, książki itd. Nawet starsi znajdą coś dla siebie!


W tym miejscu znajdziecie większość przecen na Dzień Dziecka. Gry planszowe, zabawki i wiele więcej. Jeśli szukasz prezentu dla najmłodszych, to tutaj będzie coś adekwatnego.
Dziewczynki z pewnością ucieszą się z lalek Baby Alive. Dostępne są różne wersje kolorystyczne (włosy), a lalka wydaje aż 10 prawdziwych odgłosów dziecka! Niektóre potrafią pływać, a inne zmieniać kolory!
Dla maluchów przygotowaliśmy także coś bardziej kreatywnego. W promocji znajdziecie kilka zestawów kolorowej ciastoliny Play-Doh. Na pewno polecamy zestaw Posypkowa wieża. Ciastolina to masa plastyczna całkowicie bezpieczna dla dzieci. Uwalnia kreatywność i pomaga w ćwiczeniach fizycznych małych rączek. Różne zestawy i kolory wspomagają rozwój i dają mnóstwo frajdy!
Dla nieco starszych przygotowaliśmy wyrzutnie NERF. To plastikowe bronie strzelające gumowymi rzutkami. Są całkowicie bezpieczne i podbijają świat! Jeśli ktoś jest fanem gry Fortnite, to mamy dla niego specjalną, tematyczną wyrzutnię.
Kolejna promocja to dawka nostalgii, którą można zarazić dzieciaki. Pamiętacie Było sobie życie? Serię animowanych filmów edukacyjnych? Kolekcja mocno się rozrosła i zabiera widzów nie tylko do wnętrza organizmu, ale i opowiada o historii ludzkości czy wynalazkach. Oprócz filmów, dostępne są także genialne gry planszowe i komiksy! Dlatego właśnie mamy dla Was łączoną promocję! Wybierz pakiet filmowy albo grę planszową i dobierz do tego komiks z płytą CD za 1 zł! Jaki zestaw proponujemy?
Wesoła gra planszowa Był sobie kosmos + mini encyklopedia z płytą CD Byli sobie wynalazcy. Takie świetne połączenie (i wiele więcej) kosztuje tylko 73,99 zł!

Będąc jeszcze w temacie edukacji, wystartowaliśmy z super przeceną na produkty Czytaj z Albikiem! Jeśli jeszcze o tym nie słyszeliście, to są to książeczki współpracujące z mówiącym piórem. Tematyka jest przeróżna i wystarczy, że w odpowiednim miejscu przyłożycie pióro, a przemówi ono (lub zaśpiewa) na dany temat. Świetny gadżet, który zdziała cuda w edukacji maluchów! Przy zakupie książeczki, pióra lub zestawu, kolejna książka kosztuje połowę taniej! Warto zacząć już teraz przygodę z Albikiem!

To jeszcze nie koniec!


Na Dzień Dziecka wydawnictwo FoxGames przeceniło sporo swoich planszówek!
Polecamy też promocje wydawnictwa Egmont: Druga planszówka 40% taniej albo gra planszowa Potwory w Tokio/w Nowym Jorku z dodatkiem w niższej cenie.


Podobną akcję zorganizowaliśmy z wydawnictwem Winning Moves. Przy zakupie ich planszówki (mnóstwo wersji Monopoly!), mniejsza gra karciana 80% taniej!
Dla starszych mamy także niespotykaną promocję. Gra planszowa w uniwersum Cthulhu: Horror w Arkham: Ostatnia Godzina przeceniona jest ze 149,99 zł na tylko 59,99 zł! Warto i sobie zrobić prezent!
/Michał Janusz