Aktualności

Plague inc

powrót do aktualności

Koronawirus rozprzestrzenia się bardzo szybko - stwórz własny w Plague Inc. i kieruj plagą!

2020-01-29 | Nowość 

W Plague Inc. Stworzysz własnego koronawirusa i będziesz mógł nim zarządzać do woli. Musisz się jednak spieszyć. Podobnie niczym lekarze na całym świecie i tutaj medycyna sięga daleko. Grę zakupisz również na muve.pl.
Koronawirus rozprzestrzenia się w niesamowitym tempie. Już dziś wiemy, że zarażonych zostało ponad 6 tysięcy ludzi, a choroba dotarła również do Europy. Chcecie wiedzieć w jaki sposób się rozprzestrzenia? Czy wiecie dokładnie jak niebezpieczny staje się wirus, kiedy ludzkość traci nad nim kontrolę? Czy wiecie w ogóle co to plaga? W zrozumieniu zagadnienia pomoże Wam fenomenalna i świetnie oceniana produkcja - Plague Inc.

W Plague Inc. stajecie się panem własnego wirusa. Tworzycie go, a później zarażacie jedną osobę po drugiej. Przenosicie ją między kolejnymi nosicielami używając samolotów i innych ogólnodostępnych środków transportu. Cel? Wybić każdą jedną jednostkę ludzką na świecie. Doprowadzić do zagłady. Czy w ten sposób stanie się również z naszą cywilizacją podczas pandemii koronawirusa? Przekonaj się w jaki sposób działa pandemia i zamów Plague Inc. pod tym adresem.