RISK: GAME OF THRONES GRA PLANSZOWA

risk_got_188

Ekskluzywnie wydana, limitowana edycja kolekcjonerska w wersji Deluxe 


Tylko: 169,99 zł

Zamów już dziś!

Aktualności

paczka_w_ruchu

powrót do aktualności

Paczka w Ruchu

2016-03-18 | Nowość 

Co to jest Paczka w Ruchu i jak to działa?

W muve.pl mamy misję - stale ulepszać nasz sklep tak, żeby zakupy u nas były wygodne i szybkie, a nasi klienci zadowoleni. Zadowolony klient często wraca i jest najlepszą reklamą naszych usług.

Zaciekawieni informacjami o planach dużej zachodniej firmy, planującej dostarczanie przesyłek do klienta przy użyciu drona, sami myślimy o wdrożeniu takiej usługi. Niestety, póki co, ciężko jest  nam znaleźć dostawców, którzy mają na nazwisko "Dron".

Ale dość żartów. Na polskim rynku od pewnego czasu istnieje nowa usługa logistyczna, czyli sposób dostawy przesyłek ze sklepu internetowego. Ta forma jest wygodna, skuteczna i bezpieczna, dlatego oprócz przesyłki kurierskiej i dostawy do Paczkomatów InPost, postanowiliśmy zaproponować Wam wybór "Paczki w Ruchu".

Podsumowując: jeśli zamówisz jakiś produkt w muve.pl, to przy wyborze sposobu dostawy automatycznie zaproponujemy Ci bezpłatne doręczenie przez "Paczkę w Ruchu". Oczywiście, jeśli uznasz, że wolisz przesyłkę kurierską lub dostawę do paczkomatu InPost to jest możliwa taka opcja.

Teraz pozostaje tylko wybór punktu odbioru, czyli kiosku lub saloniku RUCH-u spośród ponad 2000 placówek w całej Polsce. Możesz to zrobić wybierając lokalizację na mapie, wpisując kod pocztowy lub nazwę ulicy. Nie musi to być miejsce położone najbliżej Twojego domu. Możesz wybrać kiosk, który mijasz po drodze ze szkoły lub pracy, punkt przy bazarku lub w galerii handlowej, w której zazwyczaj robisz zakupy. Możesz też "przez pomyłkę" zaznaczyć miejsce położone na drugim końcu miasta, by, między innymi, mieć pretekst:

  • przed żoną, by wyskoczyć z domu na kilka godzin i poharatać w gałę z kumplami
  • przed mężem, by odwiedzić fryzjera albo skoczyć z koleżankami na szoping
  • przed rodzicami, by uniknąć sprzątania mieszkania i w spokoju poczytać w bibliotece

Teraz pozostaje jedynie opłacenie przesyłki z góry (opcja płatności przy odbiorze nie jest możliwa). W ciągu zaledwie 1 lub 2 dni roboczych Twoja przesyłka będzie gotowa do odbioru w wybranym przez Ciebie punkcie.

Zostaniesz o tym poinformowany automatycznie przez firmę RUCH. Otrzymasz SMS-a potwierdzającego fakt, że paczka czeka na Ciebie. Znajdziesz tam specjalny kod, który należy podać przy odbiorze.

Zaletą "Paczki w Ruchu" jest to, że nie są wymagane żadne dokumenty przy odbiorze. Wystarczy tylko kod z SMS-a. Dlatego nie musisz przesyłki odbierać osobiście. Może to zrobić za Ciebie dowolna osoba, której udostępnisz kod.

Większość kiosków i saloników RUCH-u jest czynna w godzinach od 6:00 do 22:00 przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli włącznie. Paczka będzie na Ciebie czekała 5 dni roboczych, więc jeśli otrzymasz SMS-a o dostarczeniu przesyłki, a akurat coś Ci wypadnie (na przykład konieczność obejrzenia kolejnego sezonu "Gry o Tron", nieplanowane piwko z kolegami, nauka do poprawki z przyrody czy własny ślub) to nie ma zmartwienia! Na odbiór przesyłki masz aż 5 dni i nikt nie będzie miał do Ciebie w związku z tym żadnych pretensji. To Ty decydujesz, kiedy chcesz odebrać swoje zamówienie.

Gdyby jednak okazało się, że nie odbierzesz paczki w ciągu 5 dni roboczych, to nie ma dramatu. Przesyłka wróci do nas. Skontaktuj się wtedy z naszą Pomocą Techniczną.

Pewnie zastanawiasz się, co zrobimy, jeśli Twoja paczka będzie ogromna i przekroczy wszelkie rozsądne gabaryty? Tak, my też widzieliśmy edycję kolekcjonerską "Skyrima", która była wielkości małej lodówki. Nie przejmuj się, to już nasze zmartwienie jak to rozwiążemy!

Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Was do skorzystania z Paczki w Ruchu i przekonaliśmy Was do tego, by się z nią zaprzyjaźnić.

Poniżej znajdziecie skrócone podsumowanie dotyczące tego sposobu dostawy. Same konkrety:

 

Jak to działa?

 

  1. Zamów produkt w naszym sklepie i wybierz sposób dostawy "Paczka w Ruchu".
  2. Opłać zamówienie z góry (płacisz wtedy tylko za produkt, przesyłkę masz za darmo).
  3. Wybierz kiosk lub salonik RUCH-u, w którym chcesz odebrać przesyłkę. Masz do wyboru jeden z przeszło 2000 punktów w całej Polsce.
  4. W ciągu jednego lub dwóch dni roboczych będziesz mógł odebrać swoją przesyłkę na podstawie kodu, który otrzymasz SMS-em na wskazany przez Ciebie numer telefonu. Punkty odbioru zwykle działają codziennie w godzinach od 6:00 do 22:00. Paczki nie musisz odbierać osobiście! Kod możesz przekazać znajomemu lub komuś z rodziny. Nie potrzebne są żadne dokumenty. Paczka będzie czekała na odbiór aż 5 dni roboczych. Po tym czasie zostanie zwrócona do nas.

 

Więcej informacji: https://www.paczkawruchu.pl/#/pl/odbierz-paczke

 

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania.

 

Czy przesyłka w "Paczce w Ruchu" jest bezpłatna?

Tak. Ten sposób dostawy działa w ramach Darmodostawy i jest całkowicie bezpłatny. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Jedynym warunkiem jest zapłata z góry za Twoje zamówienie.

 

Czy mogę zapłacić przy odbiorze za zamówienie w ramach "Paczki w Ruchu"?

Nie. Ten sposób dostawy jest możliwy tylko przy wcześniejszej zapłacie za towar.

 

Ile trwa dostawa w ramach "Paczki w Ruchu"?

Dostarczenie przesyłki do wybranego przez Ciebie punktu odbioru trwa zwykle 1 lub 2 dni robocze. Najczęściej paczka jest gotowa do odbioru na drugi dzień po złożeniu zamówienia.

 

Czy muszę odebrać paczkę osobiście?

Nie. Kod upoważniający do odbioru przesyłki, który otrzymasz SMSem, należy podać w kiosku, ale możesz go przekazać dowolnej osobie, która w Twoim imieniu zgłosi się po paczkę.

 

Czy są potrzebne jakieś dokumenty do odbioru paczki?

Nie. Nie są potrzebne żadne dokumenty. Osoba, która odbiera przesyłkę musi tylko znać kod wysłany SMSem na wskazany przy składaniu zamówienia numer telefonu.

 

Co się stanie jeśli nie będę mógł odebrać przesyłki?

Paczka będzie czekać na Ciebie w wybranym przez Ciebie punkcie odbioru przez 5 dni roboczych. Po tym czasie zostanie do nas zwrócona. Jeśli z dowolnego powodu nie będziesz mógł jej odebrać, to skontaktuj się wtedy z naszą Pomocą Techniczną https://muve.pl/pomoc/kontakt

 

W jakich dniach i w jakich godzinach mogę odebrać przesyłkę?

Większość punktów odbioru działa codziennie (w tym w soboty i niedziele) od 6:00 do 22:00. Godziny otwarcia wybranego przez Ciebie kiosku lub saloniku RUCHu możesz sprawdzić pod adresem https://www.paczkawruchu.pl/#/pl/znajdz-kiosk