Aktualności

powrót do aktualności

NOWE planszowe – nowości wydawnicze 31 sierpnia-6 września

2020-09-04 | Nowość 

Kolejny tydzień, kolejne nowości!


Sporo premier, mnóstwo nowości i wysyłek. Zobaczcie, jakie gry ukazały się w zeszłym tygodniu!


Small World of Warcraft


Ewidentnie największa premiera tego tygodnia. Cudowne połączenie świata Azeroth z gry World of Warcraft z genialną grą planszową Small World. Polecamy!
Monopoly Junior Super Zings


Dzieci nie mają na co narzekać. Niedawno ukazało się naprawdę kilka ciekawostek. Monopoly Junior Super Zings to z pewnością rarytas dla fanów Kaboom City! 4 limitowane figurki, znane zasady i tematyczna plansza. Wspaniały prezent dla małych dorosłych!
Bałagan w przedszkolu


Nieco mniejsi na pewno zainteresują się Bałaganem w przedszkolu. Świetna gra dla rodzica z małym dzieckiem (4+). Trzeba coś uporządkować, posegregować i policzyć. Wyczerpujące ćwiczenie spostrzegawczości i kojarzenia.
Blood Rage (dodruk)


Dla starszych fanów hardcorowych gier to też cudowny tydzień. Dodruk niesamowitej gry Blood Rage z pewnością ucieszył wielu. Ruszajcie na Ragnarook w tej olbrzymiej grze planszowej i wspólnie zanużcie się w nordyckiej mitologii.
Neuroshima Hex 3.0 Troglodyci


Wielbiciele Neuroshimy dostają natomiast świeżutki dodatek. Nowa frakcja zaleje Was swoją masą, więc trzeba być czujnym. Świetne rozszerzenie!


Neuroshima Hex 3.0: Troglodyci (gra planszowa)

Fallout Atomowe Związki


Wydawnictwo Galakta wypuściło dodatek kooperacyjny do gry planszowej Fallout. Wszystkie scenariusze będziecie mogli rozgrywać we współpracy! Do tego nowe modyfikatory, ulepszenia i mutacje. Super!


Fallout: Atomowe związki (gra planszowa)

Monopoly Arcade Pac-Man


Dla fanów gamingu też się coś znajdzie. Na stół wjeżdża Monopoly w wersji z kultowym Pac-Manem! Wygląda szałowo (serio – to jedna z najlepiej prezentujących się wersji Monopoly). Ścigajcie się w korytarzach, unikajcie duszków i zjadajcie kropki. Będzie grane!
Moja!


Miłośnicy imprez – nie czujcie się zaniedbani. Wydawnictwo Muduko opublikowało szaloną grę matematyczną. Do 8 osób będzie dodawać, odejmować i walczyć ze sobą na czas! Świetne dla rodzin z dziećmi! Moja! posiada także wyjątkowy tryb dla jednej osoby. Gra jest poręczna, więc może towarzyszyć Wam na wyjeździe. Zdecydowanie warto!