Aktualności

powrót do aktualności

NOWE planszowe – nowości wydawnicze 24-30 sierpnia.

2020-08-28 | Nowość 

W świecie planszówek dzieje się tyle, że aż postanowiliśmy wystartować z regularnymi newsami. Krótko zaprezentujemy najnowsze gry dostępne w naszym sklepie. Lecimy!


Cthulhu: Death May Die


Cthulhu: Death May Die (gra planszowa)

Olbrzymia premiera dla fanów uniwersum Lovecrafta. Death May Die to wielka, kooperacyjna gra planszowa w mrocznych klimatach. Wcielcie się w badaczy i walczcie z Przedwiecznymi. Ogrom zawartości, piękne grafiki i świetna grywalność. 


Dla największych fanów zlepiliśmy zestaw: Podstawka + 2 dodatki. Spieszcie się, bo rozszerzenia są mocno limitowane!


Wielki połów


Wielki połów (gra planszowa)

Jeśli tęsknicie za wędkowaniem, albo chociaż lubicie ryby, to Wielki połów jest dla Was! A tak naprawdę spodoba się każdemu! Bogata warstwa edukacyjna, wciągające zasady i kołowrotek w pudełku sprawiają, że jest to gra nietypowa i naprawdę warta uwagi. Plus dla wydawnictwa Rebel!


Sushi Roll


Sushi Roll (edycja polska) (gra planszowa)

Znacie Sushi Go? To prezentujemy kościaną wersję tej superpopularnej gry planszowej. Zbierajcie najlepsze zestawy sushi, wczujcie się w jedzeniowy klimat i rzucajcie kośćmi. Smacznego!


Dodruk – Wojna o Pierścień


Wojna o Pierścień (druga edycja) (Gra Planszowa)

Fani fantasy i uniwersum Władcy Pierścieni na pewno wyczekiwali tej informacji. Wydawnictwo Galakta zleciła dodruk klasycznej gry Wojna o Pierścień i właśnie dotarł on do naszych magazynów. Ale będzie grane!


Dodruk – Posiadłość Szaleństwa: Ścieżka węża i Posiadłość Szaleństwa: Ulice Arkham


Posiadłość Szaleństwa (druga edycja) Ścieżka Węża


Posiadłość Szaleństwa: Ulice Arkham (Gra Planszowa)

Fani mrocznej Posiadłości Szaleństwa pewnie szaleją z zachwytu. Dotarł do nas dodruk dwóch świetnych dodatków, więc zapraszamy do składania zamówień. Nowe scenariusze, postaci i wydarzenia prosto dla wielbicieli czegoś strasznego!