Aktualności

powrót do aktualności

Już w maju przywitamy Letni Pawilon i Kryształową Mozaikę. O czym mowa? O nowym Azulu!

2020-05-06 | Zapowiedź 

Nowa wersja gry plus wyczekiwany dodatek. Wydawnictwo Lacerta zasypuje nas w maju zawartością. Trzeba się temu przyjrzeć!


Azul: Letni Pawilon


Azul: Kryształowa Mozaika
Azul szybko zdobył uznanie graczy z całego świata. Układanie kolorowych mozaik i zdobywaniu punktów okazały się być niezwykle wciągające. Wszyscy fani powinni więc wyczekiwać najnowszych odsłon tej gry planszowej. Premiera już za rogiem!
Letni Pawilon to nigdy nie ukończona letnia rezydencja króla Manuela I. Zmieńmy jednak nieco bieg historii! Zbudujcie Letni Pawilon i uczyńcie z niego najwspanialszą budowlę na Ziemi! Kładźcie mozaikę i zdobywajcie punkty. To jest właśnie nowy Azul! Letni Pawilon to nie dodatek, lecz pełnoprawna, kolejna odsłona słynnej gry planszowej. Nowe mechaniki i tona nowej zawartości zapewnią zabawę na kolejne godziny. Spójrzcie tylko jak wygląda zawartość. Cudo!
Kryształowa Mozaika to z kolei dodatek do Azula. Wprowadza specjalne nakładki na planszę graczy. Wszyscy o to prosili! Nowe premiowane pola, inne wartości i większe zróżnicowanie. To totalnie zmienia grę! Zdecydowanie warto się w Kryształową Mozaikę zaopatrzyć!
Premiera już 11 maja!


Azul: Letni Pawilon


Azul: Kryształowa Mozaika