Aktualności

Rakuten. tv kadr z filmu Mulan

powrót do aktualności

Rakuten.tv – sprawdźcie nowości filmowe i doładujcie konto w Muve.pl!

2021-02-12 | Nowość 

Rakuten.tv jest usługą streamingową oferującą mnóstwo filmowych premier. Nie wymaga on abonamentu. Wypożyczamy tam filmy w bardzo korzystnych cenach! Zobaczcie styczniowe nowości!


W styczniu i lutym do oferty Rakuten.tv dołączyły naprawdę nowe i solidne pozycje. Możecie sprawdzić m.in. Uczciwego złodzieja, czyli nowy akcyjniak z Liamem Neesonem w roli głównej. Każdy film z tym aktorem ma „to coś” i nie pozwala oderwać się od ekranu.


Dla fanów Disneya Rakuten.tv przygotował Mulan! Tak, ta najnowsza, filmowa adaptacja kultowej bajki jest już dostępna w serwisie. Zrelaksujcie się przed ekranem i dołączcie do wielkiej batalii w starożytnych Chinach. Mulan to wspaniałe widowisko i godne odświeżenie klasycznej animacji.


Polskim widzom polecamy z kolei 25 lat niewinności – sprawa Tomka Komendy. Niesamowity film na faktach, który opowiada o młodym chłopaku niesłusznie skazanym na 25 lat więzienia za gwałt i zabójstwo nastolatki. Tą sprawą żyła niedawno cała Polska. Film trzyma w napięciu i pozwala przyjrzeć się z bliska całemu zdarzeniu . Polecamy!


Szukasz doładowania Rakuten.tv?


Znajdziesz je w Muve.pl! Zajrzyj na naszą stronę, gdzie znajdziesz wyjątkowe cenowo pakiety doładowań. Filmy w Full HD i 4K czekają na ciebie.Zobacz inne nasze pakiety i doładuj Rakuten.tv bez podawania danych swojej karty!