Aktualności

powrót do aktualności

Nowości MUVE. Mage Knight: Ultimate Edition – Rycerski Dodruk

2020-02-11 | Nowość 

Przygotujcie się, bo 13 lutego magicznie przybywa do nas wielki Mage Knight w wersji Ultimate.


Zamów już teraz!


Jeśli jeszcze nie słyszeliście o Mage Knight to już spieszymy z wyjaśnieniami. Grę zaprojektował Vlaada Chvátil, twórca takich tytułów jak Cywilizacja: Poprzez Wieki czy Tajniacy. Sama gra objętościowo stoi zdecydowanie w kategorii ciężkiej, a ilość zawartości potrafi przyprawić o ból głowy. Nie jest to tytuł dla każdego, ale jeśli kochacie RPG w świecie fantasy, to Mage Knight jest pozycją obowiązkową.


Grę wyróżniają naprawdę dobrze napisany scenariusz i bogaty w detale świat. Fabuła skupia się na przybyciu tytułowych Rycerzy Magów (w tej roli gracze), którzy z przytupem wchodzą do ogarniętego wojną kraju. Ludzie walczą tu z rozmaitymi orkami i innymi maszkarami. Bohaterowie nie przyszli jednak pomagać. W zamian za swoje niebywałe zdolności, oddali coś cenniejszego – własną wolę. Rada Pustki włada tajemniczymi Rycerzami i nie ma dobrych zamiarów. W toku kampanii to od graczy będzie zależało to, czy postąpią zgodnie z wolą swoich mistrzów, czy może zrobią wszystko, by wyzwolić się spod ich jarzma. Tak czy inaczej, żadna decyzja nie będzie łatwa.
W czasie gry będziecie oczywiście rozwijać swojego Rycerza Maga. Wasza postać to uniwersalna maszyna do zabijania. Walka wręcz? Nie ma problemu! Magia? Pikuś! Zdobywaj poziomy, dbaj o reputację i postaraj się wyposażyć swojego wojaka w jak najlepszy sprzęt. Co więcej, im dalej w las... tym las staje się większy. I nie jest to tylko zwykłe powiedzenie. Mapa naszej wędrówki dynamicznie będzie rozbudowywana, a olbrzymia talia kart zapewni mnóstwo zabawy. Wspominaliśmy o pięknie malowanych figurkach? Nie? To już wiecie.
Co dostajemy w wersji Ultimate? Pudło zawiera aż 3 rozszerzenia: Zaginiony Legion, Krang oraz Cienie Tezli. Są to kompletnie nowe scenariusze z nowymi kartami, figurkami i mechanikami. Oprócz tego, Ultimate Edition to kilka dodatkowych kart, ujednolicone zasady i inaczej pomalowane modele. Uwierzcie nam, że jest na co czekać!
Zamów już teraz!