Aktualności

powrót do aktualności

Nowe planszowe – nowości wydawnicze 14-20 września

2020-09-21 | Nowość 

W tym tygodniu zdecydowanie się działo!


Połowa września obfitowała w świetne premiery, więc zapraszamy do skrótu z tego tygodnia!


Nieustraszeni: Normandia


Nowość wojenna wydawnictwa Ogry Games. Przenieście się do Francji 1944 r. i weźcie udział w walkach na froncie zachodnim. Niemcy czają się za każdym żywopłotem i gra nie będzie łatwa. Nieustraszeni: Normandia to łakomy kąsek dla wszystkich fanów militariów!


Nieustraszeni: Normandia (gra planszowa)

Smoki


Przepiękna karcianka będąca częścią magicznej serii gier od Naszej Księgarni. Kraina smoków Was wzywa! Świetna mechanika rozgrywki, łatwe zasady i cudowna oprawa graficzna. Warto mieć Smoki zawsze przy sobie!


Smoki (gra planszowa)

Detektyw: Sezon 1


Detektywistyczna przygoda, która zmusi Was do kooperacji. Rozwiążcie 3 rozbudowane sprawy. Morderstwa, tajemnice i zagadki. Ta gra pozorów dostarczy Wam mnóstwo emocji. Czujecie się na siłach?


Detektyw: Sezon 1 (gra planszowa)

Horror w Arkham 3 edycja: Wśród mrocznych fal


Najnowszej rozszerzenie do 3 edycji Horroru w Arkham. Przygoda przeniesie się nad wodę, a tajemnice wypełzną ze wszystkich zakamarków. Przedwieczni czają się w głębinach. Wydawnictwo Galakta z pewnością zafundowało swoim fanom genialny dodatek. Trzeba kontynuować przygodę!


Horror w Arkham 3 edycja: Wśród mrocznych fal

Podaj dalej: Bez cenzury


Uwielbiana gra Podaj dalej już teraz w wersji dla dorosłych. Sprośne żarty, czarny humor i podkładki pod piwo w pudełku. Tego nie można przegapić! Będziecie się świetnie bawić!


Podaj Dalej! Bez cenzury (gra planszowa)

Cisza w mieście zombie


Małe cudo od wydawnictwa Muduko. Zbierajcie ocalałych w schronach i nie dajcie się pożreć! Cisza w mieście zombie wygląda szałowo, jest grywalna i mała. Zdecydowanie warto!
Było sobie życie: wersje kompaktowe


Właśnie ukazały się mniejsze wersje planszówek spod szyldu Było sobie życie. W podróży zagracie w Olimpiadę i Jedz, biegaj i rośnij zdrowo. Wspaniałe gry edukacyjne, które mogą towarzyszyć Wam w drodze. Uczmy się razem!


Było sobie życie. Olimpiada - wersja kompaktowa (gra planszowa)