Aktualności

Baner nowe planszowe 8-14 luty

powrót do aktualności

Nowe planszowe – nowości wydawnicze 08-14 luty 2021

2021-02-12 | Nowość 

Nowy miesiąc – nowe gry. Nadeszło mnóstwo premier i zdecydowanie mamy w co grać. Zapraszamy!


Wsiąść do pociągu: Europa – dodruk


Wszyscy czekaliśmy na ten dodruk. Złożyliście u nas niesamowitą ilość pre-orderów i jesteśmy wdzięczni za Wasze zaufanie. Wydawnictwo Rebel przyspieszyło premierę i dzięki temu już teraz wysyłamy Wasze zamówienia! Miłego przestawiania wagonów!

Okładka gry planszowej Wsiąść do pociągu: Europa

Everdell – dodruk


Bajkowe królestwo ponownie otwarte! Dodatki do Everdella podbiły Wasze serca, ale jednocześnie zabrakło podstawowej wersji gry. Na całej szczęście ta już pojawiła się w naszym magazynie i wszyscy spragnieni przygód powinni móc się w nią zaopatrzyć!


Pudełko gry planszowej Everdell


Minerały - dodruk

Na magazyn wróciła właśnie gra planszowa Minerały od IUVI Games. Co więcej, rozdajemy do niej fajne bonusy! Piękne grafiki, świetna mechanika rozgrywki i uznanie w całej Polsce. Jeśli czekaliście, to już wysyłamy Wasze egzemplarze!


Pudełko gry planszowej Minerały

Wahadło


Nowość wydawnictwa Albi. Wahadło to nietypowa gra strategiczna rozgrywająca się w czasie rzeczywistym. Zarządzanie, walka, fortele i ładna oprawa graficzna. Naprawdę warto wypróbować!


Baner promocyjny gry planszowej Wahadło


Mage Knight: Ultimate Edition - dodruk


Na naszym magazynie pojawił się także dodruk olbrzymiego Mage Knighta. Świat fantasy ponownie staje przed Wami otworem i wszyscy fani, którzy czekali na tę wersję powinni się w nią zaopatrzyć już teraz!


Okładka gry planszowej Mage Knight


Horror w Arkham: Na wysokich obrotach


Kolejny scenariusz do karcianego Horroru w Arkham. I znowu cały się wyprzedał... Wydawnictwo Galakta samo jest zaskoczone olbrzymim zainteresowaniem. Gratulujemy osobom, które zdobyły swoje rozszerzenie i obiecujemy, że następnym razem zdobędziemy więcej sztuk!Gra karciana Horror w Arkham LCG: Na wysokich obrotach


Najlepsza gra o kotach: Pudełko łakoci


Miau* miau*. Najlepsza gra o kotach otrzymała najlepszy dodatek. Pudełko łakoci wygląda przesłodko! Oczywiście to nie jedyna jego zaleta. W środku znajdziecie nowe karty z nowymi mechanikami oraz wariant gry solo. Wszyscy powinni być zadowoleni!


Okładka gry karcianej Najlepsza gra o kotach: Pudełko łakoci


Pandemic: Sezon 0


Nareszcie dotarł opóźniany Sezon 0. Bardzo długo czekaliśmy na tę nową wersję Pandemica, jednak było warto. Sezon 0 to wspaniały klimat Zimnej Wojny i wytłumaczenie genezy pandemii, z którą mierzyliście się w poprzednich częściach. To, co? Gramy?


Pudełko gry planszowej Pandemic: Sezon 0

Mezo + 2 dodatki


Wydawnictwo Portal Games wprowadziło na rynek Mezo. Świetną grę strategiczną w klimatach mitologii prekolumbijskiej. Majańscy bogowie zetrą się ze sobą, a za każdy ruch odpowiedzialni jesteście Wy! W Muve.pl możecie od razu zamówić dodatek Dusze dla Xibalby oraz specjalne Rozszerzenie dla 5 gracza. Czas walczyć!


Pudełko gry planszowej Mezo