Aktualności

powrót do aktualności

Nowe planszowe – nowości wydawnicze 05-11 października

2020-10-13 | Nowość 

Początek października to sygnał, że wchodzimy w szczytowy okres roku kalendarzowego. Szykujcie się na zatrzęsienie nowości, dodruki i wyprzedaże. Będzie się działo!


Poprzedni tydzień to trochę dodatków i i pozytywne zaskoczenie. Zerknijcie tylko!


Res Arcana: Lux et Tenebrae


Wreszcie doczekaliśmy się dodatku do magicznej planszówki Res Arcana. Genialna gra fantasy z czarownikami w roli głównej od teraz jest jeszcze większa. Nowe zaklęcia, mikstury, artefakty i magowie. Czego chcieć więcej?
Dixit 10: Zwierciadła


Kolejny dodatek, lecz w tym przypadku ucieszą się fani gier rodzinnych i imprezowych. Dixita przedstawiać nie trzeba, jednak warto wspomnieć, że Zwierciadła to już 10 rozszerzenie do tej wspaniałej, kreatywnej planszówki. Szykujcie się na nowe obrazki, które wystrzelą Waszą wyobraźnię do granic absurdu. Polecamy!
Dungeons & Dragons: Klątwa Strahda


Miłośnicy D&D zapewne już o tym wiedzą, ale w zestawieniu nowości nie można pominąć najnowszego podręcznika do tej klasycznej gry fabularnej. Kolejna przygoda (dla postaci z poziomami od 1 do 10), kolejne monstra i wciągająca fabuła. Gry fabularne żyją i mają się dobrze!
Solar City


Jedno z większych zaskoczeń tego roku. Solar City po burzliwej, kickstarterowej batalii wreszcie pojawiło się na sklepowych półkach. Grę mamy już na magazynie i serdecznie ją polecamy. Zarówno podstawka, jak i 2 dodatki to mnóstwo ekonomicznej zabawy w utopijnym mieście przyszłości. Jeśli lubicie takie klimaty, to Solar City jest dla Was!


Solar City Zestaw (gra planszowa)