Aktualności

powrót do aktualności

Nowe planszowe – nowości wydawnicze 30 listopada – 6 grudnia

2020-12-07 | Nowość 

Koniec listopada i początek grudnia to zdecydowanie cisza przed burzą nadchodzących premier. Coś jednak się wydarzyło i na pewno będziecie zadowoleni.


7 Cudów Świata: Pojedynek – Agora


Jedna z najlepszych pojedynkowych gier karcianych na rynku została właśnie rozbudowana. Pojedynek to wspaniała karcianka dla 2 osób dziejąca się w starożytności. Dodatek Agora wprowadza do niej politykę, spiski, filozofię i o wiele więcej. Najważniejsze wydarzy się (jak zawsze) za naszymi plecami. Nie dajcie się więc zwieść i łapcie to genialne rozszerzenie. Nowe karty czekają!

Zombicide: Nie zazna spokoju, kto przeklęty


Najnowszy dodatek do gry planszowej Zombicide. Wydawnictwo Portal Games uraczyło nas mrocznym rozszerzeniem, w którego skład wchodzą oczywiście nowe figurki, karty, mechaniki i scenariusze. To z pewnością gorąca premiera dla fanów podstawowej wersji gry. Zawartość wygląda miodnie i jak zawsze klimatycznie.
Gry wydawnictwa Ludonova (Stork Games)


Gry zagranicznego wydawnictwa Ludonova wchodzą do Polski za sprawą wydawnictwa Stork Games. Przetłumaczono instrukcje, jednak resztę zawartości pozostawiono bez zmian (wyjątek stanowi Polynesia – tutaj przetłumaczono jeszcze karty). Kolekcja wygląda naprawdę okazale. Już teraz możecie nabyć 5 gier:


Polynesia + dodatkowa mapa


Polynesia (gra planszowa)

Monster Mansion


Monster Mansion (gra planszowa)

Influentia


Influentia (gra planszowa)

Yukon Airways


Yukon Airways (gra planszowa)

Babylonia


Babylonia (gra planszowa)