Aktualności

Baner Nowe planszowe 25-31 stycznia

powrót do aktualności

Nowe planszowe – nowości wydawnicze 25-31 stycznia 2021

2021-02-01 | Nowość 

Koniec stycznia pozytywnie nas zaskoczył...masą nowości! Dodatki, dodruki i wyczekiwane hity. Zerknijcie sami!


Splendor: Marvel


Okładka gry planszowej Splendor: Marvel


Czekaliśmy na to bardzo długo i trzeba przyznać, że było warto. Połączenie znanego wszystkim Splendoru z uniwersum Marvela wypaliło niczym laser z dłoni Iron-Mana. Thanos nawiedził świat planszówek i oczywiście szuka Kamieni Nieskończoności. Powstrzymajcie go!


Aeon’s End: Legacy


Okładka gry planszowej Aeon's End: Legacy


Wielkie zaskoczenie początku roku. Aeon’s End to uwielbiana gra fantasy, która właśnie teraz doczekała się samodzielnego, kooperacyjnego rozszerzenia. Jak sama nazwa wskazuje, z elementem Legacy! A co to znaczy? Tylko dobre rzeczy! Kampania, w której weźmiecie udział, będzie zmieniała się na waszych oczach. Odblokujecie nowe opcje, mechaniki rozgrywki i więcej. Każde podejście będzie więc inne! Nic tylko się cieszyć!


Moje miasto


Pudełko nagrodzonej gry planszowej Moje miasto


Nowość od wydawnictwa Galakta koncentruje się na rozbudowie miasta. Typowa gra ekonomiczna nabiera jednak nowego znaczenia po dodaniu elementów legacy. Każdy rozdział zawiera kopertę z nową, zaskakującą zawartością. Wszyscy fani tego typu gier powinni być zadowoleni!


Horror w Arkham: Diabelska rafa i Horror w Arkham: Wojna zewnętrznych bogów


Okładka gry karcianej Horror w Arkham: Diabelska rafa   Okładka scenariusza Wojna zewnętrznych bogów do gry karcianej Horror w ArkhamDwa nowe dodatki do karcianki w świecie Horroru w Arkham. Diabelska rafa to kolejny zestaw mitów do cyklu Zmowy nad Innsmouth. Wojna zewnętrznych bogów jest z kolei samodzielnym scenariuszem. Cóż można dodać więcej... to obowiązkowy zakup dla wszystkich fanów.


Scythe i dodatek Scythe: Igrając z wiatrem - dodruki


Okładka gry planszowej Scythe


Okładka dodatku Igrając z wiatrem do gry planszowej Scythe


Scythe regularnie znika z magazynów i po jakimś czasie wraca do nich w glorii i chwale. Tym razem jest podobnie. Dodruk podstawowej wersji gry oraz dodatku Igrając z wiatrem właśnie wylądował. Jeśli czekaliście, to jest to świetna okazja, aby rozpocząć zabawę albo uzupełnić kolekcję. Dochodzą nas słuchy, że u wydawcy towar znowu się skończył...