Aktualności

powrót do aktualności

Nowe planszowe – nowości wydawnicze 23-29 listopada

2020-11-30 | Nowość 

Końcówka listopada to zazwyczaj lekka odwilż podyktowana nadchodzącymi promocjami, które skupiają uwagę zarówno wydawców, jak i klientów. Nie zabrakło jednak kilku ciekawych gier – skierowanych głównie do hardcorowych graczy.


Tainted Grail: Upadek Avalonu


Olbrzym od wydawnictwa Awaken Realms. Tainted Grail to hit zbiórki na kickstarterze i mocny pretendent do tronu gier planszowych. W środku mnóstwo wysokiej jakości komponentów, mechaniki zaplanowane przez mistrzów świata planszowego i wciągająca przygoda na wiele godzin. Nie zawiedziecie się!


Twilight Imperium: Proroctwo Królów


Wyczekiwany dodatek do olbrzymiej, kosmicznej planszówki. Wydawnictwo Galakta wreszcie odsłoniło karty, a Proroctwo królów wylądowało na naszym magazynie. Jest po prostu ogromne! Nie ma tu miejsca, aby wymieniać wszystkie nowości, więc sprawdźcie sami! To jedna z najlepszych gier science-fiction!


Twilight Imperium: Proroctwo Królów (gra planszowa)Horror w Arkham LC: Zmowa nad Innsmouth


Fani mrocznych opowieści zapewne czekali na to długo. Zmowa nad Innsmouth to najnowsze, spolonizowane rozszerzenie do Horroru w Arkham. Rozpoczyna ono oczywiście nową serię, do której będziecie mogli wykupić dodatki. Pierwszy z nich jest już dostępny – Zbyt głęboko czeka na Was!


Horror w Arkham LCG: Zmowa nad Innsmouth