Aktualności

powrót do aktualności

Nowe planszowe – nowości wydawnicze 21-27 września

2020-09-28 | Nowość 

Koniec września obfituje w nowe premiery. Zapraszamy do podsumowania!


Wrzesień zamykamy z przytupem, a kalendarz wydawniczy wypchany jest nowościami. Zerknijcie tylko na to:


Nova Luna


Świeżutka propozycja nowego wydawnictwa Lucky Duck Games. Sporo abstrakcji, logicznego myślenia i pięknych komponentów. Uwe Rosenberg stworzył naprawdę wyjątkową planszówkę. Księżyc jest w nowiu, więc warto zagrać!
Watergate


Wciągają, pojedynkowa gra karciana w politycznych klimatach. Cofnijcie się do jednego z największych wyborczych skandali i wcielcie w administrację prezydenta Nixona lub w redakcję gazety. Tajemnice, podpuszczenia, ujawnienia i olbrzymia dawka emocji. Watergate ciągle zaskakuje!
Wyspa przygód


Kojarzycie Robinsona Crusoe? Portal Games raz jeszcze zabiera nas na bezludną wyspę. Tym razem będzie nieco łatwiej i bardziej przystępnie, ale gwarantujemy, że przygody które Was spotkają zapamiętacie na długo! Wyspa przygód wygląda wspaniale!


Wyspa Przygód (gra planszowa)

Root


Dodruk wspaniałej gry strategicznej Root wylądował na naszym magazynie. Walka o Leśne Królestwo rozgorzała na nowo i jeśli nie załapaliście się na swój egzemplarz w poprzednim rzucie, to teraz macie świetną okazję. Dodatek – Plemiona rzeczne także jest dostępny!


Root (Gra planszowa)

Root: Plemiona Rzeczne (gra planszowa)
Kuchenna gorączka


Wydawnictwo Galakta uderza w zupełnie inne klimaty i zabiera nas do kuchni. Kuchenna gorączka to porywająca gra kooperacyjna o prowadzeniu własnej restauracji. Spodziewajcie się mnóstwa zamówień, zdenerwowanych gości i piętrzącej się góry naczyń. Do kuchni!


Kuchenna gorączka (gra planszowa)

Harry Potter: Hogwarts Battle - Obrona przed czarną magią


Fani Harry’ego Pottera zgłoście się! Rebel właśnie wypuścił nową karciankę w magicznym świecie i Wow! Pojedynki czarodziejów, nowe zaklęcia i wylewający się z pudełka klimat. Niezaprzeczalnie warto!