Aktualności

Baner nowe planszowe 18-24.01 2021

powrót do aktualności

Nowe planszowe – nowości wydawnicze 18-24 stycznia 2021

2021-01-27 | Nowość 

Ostatni tydzień był spokojny. Oczywiście jeśli nie liczyć planszowego giganta! Zapraszamy do podsumowania.


Eclipse: Drugi świt galaktyki


Olbrzymia galaktyczna wojna. Eclipse to planszowy wielkolud. W pudełku znajdziecie prawie 150 figurek i niezliczoną ilość innych komponentów. Drugi świt galaktyki jest polską wersją cenionej na świecie gry planszowej. Gracze wcielają się we władców olbrzymich cywilizacji i wojują ze sobą do upadłego. Zabawa jest przednia, zasady skomplikowane, a rozmach przygody przebija wszystko inne. Warto!


Gra planszowa Eclipse Drugi świt galaktyki


Zew przygody


Zew przygody to wyczekiwania gra planszowa. Wydawnictwo Rebel stanęło na wysokości zadania i dostarczyło nam jej polską edycję. Tym razem przeniesiecie się do świata fantasy, stworzycie swojego bohatera i udacie się w nieznane. Najważniejsze będą Wasze decyzje. Jak to się skończy? Zobaczcie sami!


Zawartość gry planszowej Zew przygody


Sword & Sorcery: Nieśmiertelne dusze – Tajemny portal


Sword & Sorcery to ukochana przez graczy gra fantasy. Tajemny portal to kolejny rozdział przygody. Walka ze złem przybiera na sile, gdyż otwarto przejście do świata demonów. Nowi wrogowie wylewają się z wrót i tylko Wy możecie ich powstrzymać. Kolejne modułowe plansze, przedmioty, czary i straszny boss. Fani podstawki na pewno na to czekali! A jeśli już o podstawce mowa, to jednocześnie ukazał się dodruk Sword & Sorcery: Nieśmiertelne dusze. Zacznijcie przygodę już dziś!


Pudełko gry Sword&Sorcery Tajemny portal