Aktualności

powrót do aktualności

Nowe planszowe – nowości wydawnicze 16-22 listopada

2020-11-23 | Nowość 

Listopad trwa w najlepsze, a to oznacza mnóstwo premier. W zeszłym tygodniu ukazało się parę gier, na które na pewno czekaliście!


O mój zboże! - Ucieczka do Canyon Brook


Szalona kontynuacja historii z poprzedniego dodatku do O mój zboże. W międzyczasie wiele się wydarzyło. Wskoczcie ponownie do tej radosnej gry planszowej!


O mój zboże! - Ucieczka do Canyon Brook (gra planszowa)

Patchwork: edycja zimowa


Na termometrach widać niższe temperatury, więc warto sięgnąć po coś specjalnego. Zimowa edycja gry Patchwork to mnóstwo świątecznego klimatu. Ta dwuosobowa odsłona popularnej planszówki porwie Was w wir pierników, choinek i mikołajów. Liczy się świetna zabawa i logiczne myślenie!


Patchwork Edycja Zimowa (gra planszowa)

Gloomhaven: Zapomniane kręgi


Wreszcie doczekaliśmy się polskiej edycji rozszerzenia Zapomniane kręgi. Największa i najlepsza gra planszowa na rynku staje się jeszcze większa! Klimat nieco się oziębił i czekają Was dodatkowe scenariusze, nowa postać, umiejętności i wrogowie. Ale jazda!


Gloomhaven: Zapomniane Kręgi (Gra planszowa)

Harry Potter: Hogwarts Battle - Potworna skrzynia potworów


Duży dodatek do wspaniałej gry kooperacyjnej w świecie Harry’ego Pottera. Hogwart Was potrzebuje! Wcielcie się w nową postać, wykorzystajcie nowe czary i niech Wasza przygoda trwa w najlepsze!


Harry Potter: Hogwarts Battle - Potworna skrzynia potworów (gra planszowa)

Everdell dodatki


Na dodatki do Everdella czekaliście naprawdę długo. Już tu są! Święto lata, Perłowy Potok i Zimowy szczyt to wielkie pudła z dodatkową zawartością do podstawki. Nowe krainy z pewnością wzbudzą Wasze zainteresowanie. A na deser – zestaw limitowanych monet!


Everdell: Zimowy szczyt (gra planszowa)

Everdell: Perłowy Potok (edycja kolekcjonerska) (gra planszowa)


Everdell: Święto Lata (gra planszowa)