Aktualności

Zdjęcie artykułu nowe planszowe 15-21 luty 2021

powrót do aktualności

Nowe planszowe – nowości wydawnicze 15-21 luty 2021

2021-02-22 | Nowość 

Kolejna porcja nowości i znakomite premiery. Zapraszamy!


Bliżej i dalej

Kup teraz za:

Produkt niedostępny


Fantastyczna planszówka dla fanów czegoś mocno strategicznego. Dużo kombinacji samej planszy (dostajemy nie jedną planszę, a cały atlas!) gwarantuje sporą regrywalność, a klimat gry jest nie do powtórzenia. Bliżej i Dalej zawiera specjalną Księgę przygód i to ona będzie nadawać tępa rozgrywce. Stwórzcie bohaterów i podejmujcie decyzje.


Tył okładki gry planszowej Bliżej i Dalej


Skarpetkowe stwory

Kup teraz za:

Produkt niedostępny


Wesoła gra planszowa od wydawnictwa Galakta. Cała rodzina będzie bawić się doskonale, a nowatorskie mechaniki legacy (odkrywanie kolejnych rzeczy wraz z postępem gry) sprawi, że przygoda ze Skarpetkowymi potworami potrwa dłużej. Jupi!


Pudełko gry planszowej Skarpetkowe stwory


Gra z jajem

Kup teraz za:

Produkt niedostępny


Przezabawna gra karciana w małym i - na dodatek – ekologicznym pudełku. Zabierz Grę z jajem wszędzie i wraz z rodziną lub znajomymi szukajcie jajek na kartach przypominających taśmę filmową. Wesoła i prosta mechanika promuje szybkość i spostrzegawczość. Do dzieła!


Grafika promocyjna gry karcianej Gra z jajem


Boss Monster: Krypta złoczyńców

Kup teraz za:

Produkt niedostępny

Najnowsze rozszerzenie do wspaniałej karcianki Boss Monster. Tona dodatkowego klimatu, nowi mini-bossowie i jeszcze więcej przeszkód dla biednych bohaterów. Tak! To Ty będziesz tu tym złym, który utrudnia herosom życie. Do boju!


Okładka gry karcianej Boss Monster: Krypta złoczyńców

Królewski wyścig

Kup teraz za:

Produkt niedostępny


Wesoła, prosta i kolorowa planszówka wydawnictwa Muduko. W radosnej krainie fantasy organizowany jest wyścig. Jego zwycięzca zostaje królem! Ale uwaga – tutaj wcale nie wygrywa najszybszy. Po koronę sięgnie gracz, który doprowadzi na metę jak najwięcej przyjaciół!


Gra Królewski wyścig wydawnictwa Muduko


Hero Realms dodruk + Ruiny Thandaru


Karcianka fantasy doczekała się dodruku. Na pewno na to czekaliście. Znowu możecie toczyć emocjonujące pojedynki. Co jednak lepsze, właśnie ukazały się Ruiny Thandaru – kooperacyjno-fabularne rozszerzenie, które zupełnie zmieni rozgrywkę. Interesujące? Zapraszamy do gry!


Gra karciana Hero Realms


Dodatek Ruiny Thandaru do gry karcianej Hero Realms


Story Cubes: Harry Potter

Kup teraz za:

Produkt niedostępny


Kultowe Story Cubes teraz w wersji z Harrym Potterem! Rzucajcie kośćmi, wymyślajcie historie i wygrywajcie. Znakomite ćwiczenie wyobraźni i doskonała gra na każdą okazję. 10 punktów dla wydawnictwa Rebel!


Kości story cubes w wersji Harry Potter