Aktualności

powrót do aktualności

Nowe planszowe – nowości wydawnicze 02-08 listopada

2020-11-09 | Nowość 

Początek listopada zdecydowanie należy do wydawnictwa Rebel. Kilka wyczekiwanych nowości wylądowało na naszym magazynie, ale uwierzcie – listopad jeszcze nas zaskoczy!


Rebel atakuje z całych sił i trzeba przyznać, że oferuje nam mocne tytuły. Sprawdźcie sami!


7 cudów świata: Liderzy (nowa edycja)


Ostatnie z rozszerzeń do 7 cudów świata, które Rebel postanowił odświeżyć. Nowe opakowanie, zunifikowana zawartość, poprawione opisy i kolekcjonerski wygląd. Gratka dla fanów pierwowzoru oraz bardziej przystępny początek dla nowych graczy. Liderzy to wspaniałe rozszerzenie do wspaniałej gry. Starożytność już na Was czeka!

Mysterium Park


Zagadkowa, cyrkowa gra planszowa. Nie myślcie tylko, że będzie przyjemnie...Właściciel cyrku zaginął, w okolicy pojawiają się duchy, a gracze wspólnie w kooperacji przy pomocy wróżki i jej „sesji” muszą rozwikłać tajemnicę. Ale będzie się działo!


Mysterium Park (edycja polska) (gra planszowa)


Latające Burrito


W końcu możecie rzucać jedzeniem! Wesoła gra karciano-zręcznościowa, do której dodano specjalne, gumowe burrito. Rzucaj nim w innych graczy i niech wygra najlepszy! Oczywiście według zasad, które wciągają od razu. Znakomita zabawa na rodzinną imprezę!


Latające Burrito (gra planszowa)

Eksplodujące Kotki: Edycja tylko dla dorosłych


Genialna gra karciana robi się jeszcze ostrzejsza za sprawą wersji 18+. Czarny humor, erotyzmy i prześmiewcze karty wtórują znanych i lubianym mechanikom rozgrywki. Nie ma co zwlekać – to pozycja obowiązkowa na każdą imprezę dla dorosłych. Uwaga! Kotki eksplodują!