Aktualności

powrót do aktualności

Talisman: Legendarne Opowieści – przedsprzedaż samodzielnej gry kooperacyjnej w świecie Talismanu!

2020-03-20 | Zapowiedź 

Łapcie miecze, szykujcie mikstury i tym razem zabierzcie ze sobą młodszych podróżników. Magia i Miecz wraca w lżejszej formie i otwiera się na kooperację!


Talisman: Legendarne Opowieści - premiera pod koniec marca


Galakta zapowiedziała zupełnie nową odsłonę słynnego Talismanu. Będzie trochę bardziej kolorowo i bajkowo, a to za sprawą większej przystępności. Do 6 graczy w wieku od 8 lat zasiądzie razem przy stole i wspólnie spróbuje odnaleźć 5 zaginionych Talizmanów, które otworzą Portal do Korony Władzy.

Trzeba uspokoić zagorzałych fanów – nie jest to dodatek, tylko samodzielna gra, luźno osadzona w tym kultowym świecie. Cieszmy się, że podjęto taką decyzję, gdyż młodsi już wcześniej zapoznają się z Talismanem. Zawartość jak zawsze wygląda świetnie i prezentuje się naprawdę bogato.


talisman_rozklad_tylpudla

Mechanika nadal opiera się na naszych poszukiwaczach i ich zdolnościach. Zdobywamy uzbrojenie, nowe moce i pokonujemy coraz mocniejsze potwory. Nacisk położono na współpracę – niejednokrotnie trzeba będzie skorzystać z pomocy kolegów, pożyczyć sobie oręż czy uratować czarem. Ten fakt docenią wszyscy, a szczególnie młodsi gracze. Fabuła Legendarnych Opowieści to także wielka zaleta i gwarantujemy Wam, że dacie się w nią wciągnąć.


talisman_arkusze_v1

Dla prawdziwych fanów Magii i Miecza mamy niespodziankę – do zamówień przedpremierowych dodajemy dodatkową postać Druida oraz 2 specjalne karty do gry Talisman: Magia i Miecz.


Talisman_Legendarne_opowiesci_druid2

Talisman_promo_doatkowa_karta_sobowtor  Talisman_promo-2_dodatkowa_karta_instruktorZaproście młodszych do stołu i wspólnie przeżyjcie przygodę w tym niesamowitym świecie!