Aktualności

Kadr z serialu Netflix Lupin

powrót do aktualności

Złodziej-dżentelmen kradnie show – Lupin w serwisie Netflix

2021-02-12 | Nowość 

Kolejny serial będący ekranizacją zaskakującej historii o francuskim złodzieju. Oglądajcie z nami!


Arsène Lupin jest postacią fikcyjną stworzoną przez francuskiego pisarza Maurice’a Leblanca w 1905 r. To ekscentryczny, szarmancki, elegancki włamywacz wyznający po części zasady Robin Hooda – kradnie zawsze tym złym i bogatym. Tyle, że nie oddaje biednym. Przygody złodzieja doczekały się wcześniej już kilku filmów i seriali. W tym roku Netflix pokazał swoją ekranizację i trzeba przyznać, że całość spisała się doskonale!


Czym wyróżnia się netflixowy Lupin?


Lupin przedstawia historię kogoś innego - Assane Diopa (w tej roli Omar Sy), który inspirując się popularną historią o dżentelmenie-złodzieju, sam postanawia okraść zamożną rodzinę, która w przeszłości wyrządziła krzywdę jego ojcu. Wyrafinowana zemsta to motor napędowy wielu filmów i zawsze działa na widza pobudzająco. Nie inaczej jest tym razem i Lupin trzyma nas w napięciu od początku do końca. Gra aktorska zachwyca, a zmyślne włamania pobudzają wyobraźnię.


To, co niestety stanowi rysę na dziele, to dosyć nielogiczny i pełen absurdów scenariusz. Na dodatek Netflix opublikował tylko 5 odcinków, które ewidentnie miały otrzymać kontynuację. Ta nadejdzie już w połowie 2021 r. i może wtedy lepiej (lub gorzej) ocenimy Lupina jako całość.


Dla kogo jest serial Lupin?


  1. Dla miłośników francuskiego kina i literatury
  2. Dla osób zaznajomionych z postacią Arsène Lupina
  3. Dla fanów filmów o spektakularnych włamaniach takich jak serie Mission Impossible czy Ocean’s
Jeżeli chcesz oglądać ten i dziesiątki innych filmów na Netflixie bez żadnych zobowiązań, bez podawania danych swojej karty płatniczej i kiedy tylko zechcesz, to sprawdź nasze karty prepaid!


Logo Netflix


Kup doładowanie na Muve.pl i ciesz się z oglądania filmów oraz seriali na własnych warunkach!