Aktualności

powrót do aktualności

Święta z Netflixem! Obejrzyjmy Kronikę świąteczną 2

2020-12-04 | Nowość 

Za oknem grudzień, więc wszystkim udziela się świąteczny klimat. Zanim Kevin zostanie sam w domu, a Grinch spróbuje zepsuć Gwiazdkę, na Netflixie obejrzymy drugą część radosnego, mikołajowego hitu. Kronika świąteczna 2 już dostępna!


Spędźmy te Święta wspólnie w domu, oglądając dobre filmy! Na Netflixie znajdziecie szeroką ofertę kina familijnego i każdy wybierze coś dla siebie. Jeśli jeszcze nie widzieliście Kroniki świątecznej, to naprawdę mocno Was do tego zachęcamy.


Rodzeństwo przez przypadek rozbija sanie Św. Mikołaja i tym samym zostaje wciągnięte w wir szalonej przygody. Wspólnie z poszkodowanym muszą uratować Święta! Prezenty przecież same się nie dostarczą. To, co urzeka w pierwszej części, to zdecydowanie wspaniały klimat Bożego Narodzenia i rola Kurta Russela, jako Św. Mikołaja. Kronika świąteczna to po prostu znakomite kino rodzinne, które bawi i trzyma domowników na jednej kanapie.


A skoro pierwszą część macie już za sobą...


To Kronika świąteczna 2 jest już dostępna na platformie Netflix! Akcja przenosi się o kilka lat do przodu, a mała Kate jest już nastolatką. Do tego, bardzo buntowniczą i cyniczną. Zapomniała o magii Bożego Narodzenia. Znowu niezwykłym zbiegem okoliczności na jej drodze staje Święty Mikołaj z Panią Mikołajową. Tym razem sytuacja jest bardziej skomplikowana. Pewien psotnik władający złą magią chce zniszczyć Biegun Północny! Szykujcie się na niezwykłą przygodę i uratujmy razem Święta!
Jeżeli chcesz oglądać ten i dziesiątki innych filmów na Netflixie bez żadnych zobowiązań, bez podawania danych swojej karty płatniczej i kiedy tylko zechcesz, to sprawdź nasze karty prepaid!

Kup doładowanie na Muve.pl i ciesz się z oglądania filmów oraz seriali na własnych warunkach!