Aktualności

Criminal Netflix

powrót do aktualności

Netflix - Criminal i inne nowości w usłudze

2019-09-20 | Nowość 

Netflix to usługa, dzięki której możecie oglądać setki filmów, seriali i programów. Co tydzień pojawiają się coraz nowsze tytuły, które wciągną Was na długie godziny. Jeżeli nie wiecie jednak, co zostało dodane do tej listy, służymy pomocą!
Netflix kolejny raz sprezentował swoim użytkownikom długą listę nowości. W minionym tygodniu do oferty dołączyły takie seriale jak Criminal: Francja, Criminal: Niemcy, Criminal: Hiszpania, Criminal: Wielka Brytania czy Fastest CarL Sezon 2. Jeżeli jednak nie gustujecie w kryminalnych klimatach, zawsze możecie sprawdzić co siedzi W głowie Billa Gatesa lub sprawdzić co dzieje się z postaciami serialu animowanego Rozczarowani w drugim jego sezonie. Poza tym na liście nowości znalazły się również hokeistki, jak również Ostatnie dzieciaki na Ziemi czy Between Two Ferns. Setki godzin oglądania czekają właśnie na Ciebie!

Netlix wprowadził już wspomniane seriale, filmy i programy. Aby skorzystać z usługi możecie wykorzystać również kartę podarunkową. Znajdziecie ją również na muve.pl. Karta podarunkowa to bezpieczny sposób na przedłużenie subskrypcji. Szczegóły znajdziecie pod tym adresem.