Aktualności

powrót do aktualności

Minecraft – nie tylko gra

2020-03-10 | Zapowiedź 

Jeśli nadal gracie w Minecrafta, to może warto przyjrzeć się tym książkom?!


Książki Minecraft


Fenomen gier wideo. Ponad 180 mln sprzedanych egzemplarzy gry. Narzędzie nieskończonej kreacji i zabawy. Minecraft wyszedł poza ramy zwyczajnej gry i zakorzenił się w świadomości społeczeństwa. Na żywo wpływa na popkulturę. Naturalnie jego popularność rozpoczęła produkcję na licencji wielu innych dzieł kultury. Gadżety, filmy, gry z serii, czasopisma czy wreszcie książki. Książki napisane przez fanów, dla fanów.
W marcu premierę ma odświeżona edycja 

Podręcznika przetrwania w Minecrafcie

Kompaktowe kompendium wiedzy o surowcach, technikach budowy, walki i przetrwaniu w świecie pełnym charakterystycznych sześcianów. Zawiera informacje z najnowszych aktualizacji, jest zrozumiałe, czytelne i bardzo ale to bardzo pomocne. Jeśli jesteście fanami gry, to musicie mieć Podręcznik przetrwania na półce! Zachęcamy do składania zamówień! 
Oprócz tego polecamy inne podręczniki gracza. W ofercie mamy ich naprawdę sporo, zarówno sprzedawanych osobno, jak i w pakietach. Dwa główne zestawy to: Kolekcja podręczników gracza część 1 i 2. Każdy z nich zawiera po 4 książki, czyli mnóstwo wiedzy o blokowym uniwersum.


Polecamy też przejrzeć całą naszą Minecraftową ofertę. Znajdziecie tam powieści, poradniki, książki przygodowe dla dzieci, dla młodzieży i dla dorosłych. Jeśli chcecie poszerzyć swoją wiedzę i poznać Minecrafta bliżej, to te książki są do tego kluczem! I pamiętajcie – wszystkie pisane przez fanów takich jak Wy! Zrozumiecie je od razu i zapewniamy, że pokażą Wam nieznane dotąd sposoby gry. Kto wie? Może dzięki nim zbudujecie coś niesamowitego. Społeczność Minecrafta to z pewnością ludzie kreatywni. Bądź jednym z nich!


Książki Minecraft