Aktualności

marken_420

powrót do aktualności

Marken i Bitdefender wkraczają do Kompanii!

2015-12-03 | Nowość 

Chroń swój komputer siłą dackiego smoka! Bitdefender to firma produkująca wysokiej klasy oprogramowanie antywirusowe dla domu i firmy. Od dziś te najlepsze w testach niezależnych laboratoriów oprogramowanie dostępne jest również dla klientów sklepu Muve.pl.

W walce z zagrożeniami online producentowi pomaga idea dackiego smoka. Ludność zamieszkująca tereny Dacji (między innymi dzisiejszej Rumunii) odznaczała się wielką odwagą w walce, a gdy ruszała do boju nad jej głowami górowała chorągiew w postaci smoka z głową wilka o otwartym pysku. Pół wilk – pół smok powiewał na chorągwi trzymanej przez jeźdźców a powietrze dostające się do specjalnie wyciętego otworu w pysku wytwarzało przenikliwy dźwięk, wywierając na przeciwnikach wrażenie żyjącego i niebezpiecznego stworzenia.

               

Do puli nagród Muve.pl przeznaczyliśmy najbardziej uniwersalny i wydajny produkt: Bitdefender Total Security 2016.

                Pakiet ten  jest wielokrotnie wyróżnianym w testach wydajności i ochrony zabezpieczeniem komputera z wbudowanym skanerem, który w czasie rzeczywistym chroni przed złośliwym oprogramowaniem, robakami, rootkitami, trojanami i innymi.

                             

Oprogramowanie posiada także inne funkcje – blokadę antykradzieżową, kontrolę rodzicielską oraz inteligentne profile, które automatycznie wykrywają, kiedy użytkownik pracuje, gra lub ogląda film i zapobiegają spowolnieniu komputera przez inne aplikacje oraz nie wyświetla żadnych komunikatów.

             

                I pomimo, że Daków już nie ma, to pół wilk – pół smok nadal motywuje producenta do rozwoju i wzmocnienia bezpieczeństwa swoich produktów, a dla użytkowników, jak chorągiew na wietrze oznacza siłę, moc i skuteczność w działaniu.


Nagrody znajdziecie tutaj: TUTAJ.