Aktualności

powrót do aktualności

Konkurs Kingdomino - Polka mistrzynią świata

2020-09-04 | Konkurs 

Zapraszamy do uczestnictwa w naszym konkursie na fanpage'u Muve Smile!

Magdalena Wilczek została mistrzynią świata w grę planszową Kingdomino. Wow! 


Serdecznie jej gratulujemy i z tej okazji ruszamy z wyjątkowym konkursem! Co można wygrać? 


4 egzemplarze gry Kingdomino z podpisem naszej mistrzyni świata!


Co należy zrobić? 


Wejdźcie na nasz facebookowy fanpage Muve Smile, polubcie go i napiszcie najserdeczniejsze życzenia naszej mistrzyni. Zadajcie jej także jedno pytanie związane ze zwycięstwem. Wybierzemy najfajniejsze odpowiedzi i nagrodzimy 4 osoby! Macie czas do wtorku (08.09) do godz. 12!Oprócz tego wystartowaliśmy ze specjalną promocją! Gry Kingdomino, Kingdomino: Duel, Kingdomino: Era Gigantów i Queendomino kupicie w niesamowicie niskich cenach! 
Regulamin konkursu: 


Mistrzowski konkurs Kingdomino

1. Dane organizatora:


MUVE -MUVE Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Krakowiaków nr 36, 02 –255 Warszawa zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000440351, numer NIP: 522-300-13-12, numer REGON: 146396424, kapitał zakładowy: 500.000,00 PLN;, zwanym dalej muve.pl


2. Czas trwania konkursu:


4.09.2020 (Piątek) od godziny 12:00 do 8.09.2020 (Wtorek) do godziny 12:00


3. Uczestnicy konkursu:


Uczestnikiem konkursu może zostać osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, obserwująca profil https://www.facebook.com/MuveSmile na portalu społecznościowym Facebook, z wyłączeniem partnerów biznesowych oraz innych podmiotów gospodarczych.


4. Zadanie konkursowe, zasady konkursu:


Aby wziąć udział w konkursie należy pod postem konkursowym, w komentarzu napisać życzenia dla Mistrzyni Świata w Kingdomino oraz pytanie do niej związane z grą.


5. Nagroda w konkursie:


muve.pl zobowiązuje się do przyznania czterech nagród w postaci gry Kingdomino z autografem Magdalena Wilczek, aktualnej Mistrzyni Świata.


6. Kryteria wyboru zwycięzców i sposób ich ogłaszania:


Organizator konkursu, w celu wyłonienia zwycięzcy, powoła komisję konkursową w skład której wejdą przedstawiciele organizatora. Komisja konkursowa oceni przygotowane pytania i wskaże te, które zostaną wybrane jako najciekawsze, najbardziej wnikliwe lub niestandardowe, ale związane tematycznie z grą. Zwycięzcą zostaną cztery osoby. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany oraz poinformowany o wygranej w konkursie najpóźniej do dnia 10.09.2020r w poście na profilu

https://www.facebook.com/MuveSmile


7. Sposób odbioru:


W przypadku gdy zwycięzca życzy sobie dostarczenia nagrody poprzez kuriera, zobowiązany jest do podania prawidłowego adresu dostawy w przeciągu miesiąca od wysłania informacji przez organizatora o wygraniu konkursu. Darmowa wysyłka obejmuje jedną próbę doręczenia. Po upływie miesiąca i nie odebranie lub nie skontaktowaniu się z organizatorem, muve.pl może uznać wynik za nieważny i przyznać nagrodę innemu uczestnikowi konkursu.


8. Reklamacje i zasady postępowania:


Wszelkie reklamacje oraz wątpliwości dt. konkursu i jego wyników proszę kierować drogą mailową na adres [email protected]